Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPC
Okładka Zombie Shooter 2 (PC)
OkładkaZombie Shooter 2 (PC)

Zombie Shooter 2 PC

Zombie Shooter 2 to druga odsłona wydanej w 2008 roku gry action-RPG studia Sigma-Team. Gracz kieruje poczynaniami jednej z kilku dostępnych postaci, a jego zadaniem jest odeprzeć inwazję nieumarłych i przeżyć w zrujnowanym mieście.

RPG | zombie | widok izometryczny | RPG akcji

Zombie Shooter 2 Premiera PC

23września2009

producent: Sigma-Team wydawca: cdv Software Entertainment AG Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Zombie Shooter 2

Alien Shooter: Vengeance

Alien Shooter

Shadowgrounds

Zombie Shooter 2 to druga odsłona serii gier akcji z elementami RPG i opowiadających o walce z zombie. Za stworzenie produkcji odpowiada firma Sigma Team, znana z wielu bardzo podobnych tytułów (Alien Shooter).

Gra pozwala nam wybrać jedną z kilku dostępnych postaci (zarówno mężczyzn i kobiet), które muszą zmierzyć się z inwazją nieumarłych w pewnym zniszczonym mieście. Zadaniem gracza jest przemierzanie kolejnych lokacji i eliminowanie hord zombie. Podczas głównej kampanii poznajemy też kilka postaci pobocznych, zdobywamy poziomy doświadczenia, zwiększamy statystyki oraz znajdujemy i kupujemy coraz potężniejsze bronie.

Rozgrywka w drugiej odsłonie Zombie Shooter’a przypomina poprzednie produkcje dewelopera. Gracz prowadzi postać celując i strzelając myszką. Na ekranie pojawiają się prawdziwe hordy przeciwników – w wielu scenach jest ich grubo ponad setkę. Do naszej dyspozycji oddano pokaźny arsenał, na który składa się około 60 broni i wyposażenie dodatkowe. Niejednokrotnie otrzymujemy też dostęp do dział i pojazdów.

Oprócz wspomnianej kampanii dla jednego gracza twórcy przygotowali dwa dodatkowe tryby: Survive i Gun Stand. W pierwszym z nich musimy po prostu przetrwać jak najdłużej. W drugim obsługujemy działo atakowane z czterech stron przez zombie. Pomiędzy kolejnymi, coraz mocniejszymi falami nieumarłych otrzymujemy możliwość ulepszenia jednego z kilku elementów broni i osłon.

Oprawa wizualna produkcji stoi na średnim poziomie. Akcja została ukazana w rzucie izometrycznym za pomocą grafiki dwuwymiarowej. Większość misji rozgrywa się w nocy, więc przeważnie w grze panuje ponura, szara kolorystyka. Sporo elementów otoczenia – jak skrzynie czy wybuchowe beczki – może ulec destrukcji. Gra jest też dość krwawa – fragmenty wybuchających przeciwników rozbryzgują się po okolicy.

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 7,5 / 10 na podstawie 133 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Zombie Shooter 2: 16+

Zombie Shooter 2 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 1.7 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5700 lub lepsza)
  • 1.5 GB HDD
  • Windows 98/2000/XP