Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieNDS
Okładka Picture Perfect Hair Salon (NDS)
OkładkaPicture Perfect Hair Salon (NDS)

Picture Perfect Hair Salon NDS

Wirtualny salon piękności, w którym możemy sprawdzić jak wypadniemy w zupełnie innej fryzurze. Produkcja wykorzystuje kamerę wbudowaną w konsolę.

Towarzyskie | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Picture Perfect Hair Salon Premiera NDS

1grudnia2009

producent: Sonic Powered wydawca: 505 Games

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Picture Perfect Hair Salon

Imagine Fashion Designer

Beauty Salon

My Dress-Up

Picture Perfect Hair Salon to ciekawa produkcja, która może pomóc w wyborze zupełnie nowej fryzury. Za stworzenie aplikacji odpowiada firma Sonic Powered Co. Ltd., znana między innymi z gier: From the Abyss (DS) oraz MiniCopter: Adventure Flight (Wii).

Picture Perfect Hair Salon to gra przeznaczona przede wszystkim dla dziewczyn, które interesują się fryzjerstwem i robieniem makijażu. Dzięki kamerze wbudowanej w konsolę DSi możemy zeskanować twarz swoją i znajomych, a potem wykorzystać je w dalszych eksperymentach w prywatnym salonie piękności. W ten sposób aplikacja pozwala sprawdzić jak będziemy wyglądać z najróżniejszymi fryzurami oraz poszukać najbardziej odpowiedniego stylu.

W sumie w grze pojawia się ponad 15 tysięcy różnych kombinacji fryzur i ustawień makijażu. Ważnym elementem jest również rozpoznawanie twarzy użytkownika, dzięki czemu zrobienie odpowiedniego zdjęcia jest niezwykle proste. Oprócz samej możliwości sprawdzania różnych stylów uczymy się prowadzić własny salon piękności, dbamy o zadowolenie klientów i bierzemy udział w wirtualnych konkursach.

Oprawa wizualna tytułu jest bardzo przyjemna i kolorowa. Postacie, wystrój oraz fryzury zostały zrealizowane w stylistyce komiksowo-rysunkowej.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 0 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Picture Perfect Hair Salon

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.