Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiWii
Okładka Sled Shred (Wii)
OkładkaSled Shred (Wii)

Sled Shred Wii

Sled Shred featuring the Jamaican Bobsled Team

Sled Shred featuring the Jamaican Bobsled Team to w dużym skrócie wyścigi bobslejów, pozwalające nam również na konkurowanie z przeciwnikami przy wykorzystaniu dmuchanych opon czy toboganów.

Wyścigi | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Sled Shred Premiera Wii

23lutego2010

producent: SouthPeak Interactive wydawca: SouthPeak Interactive

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

W 1988 roku na zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Calgary w zawodach bobslejowych wzięła udział reprezentacja Jamajki. Występ ten wzbudził nie tylko zainteresowanie kibiców i mediów ale stał się także kanwą filmu Cool Runnings (w Polsce Reggae na lodzie). Firma SouthPeak Games natomiast postanowiła przenieść zmagania ciemnoskórych bobsleistów do świata elektronicznej rozgrywki oddając w ręce posiadaczy Wii grę o nazwie Sled Shred.

Naszym zadaniem jest zdobycie pierwszego miejsca w wyścigach bobslejów podczas zbliżających się Igrzysk Zimowych pod okiem legendarnej drużyny Jamajczyków, bądź też pokonanie jej w bezpośrednim starciu. A to do najłatwiejszych rzeczy nie należy. Programiści z SouthPeak Games potraktowali jednak całą sprawę z przymrużeniem oka, serwując nam produkt odpowiedni zarówno dla rozgrywki w pojedynkę jak i zmagań z przyjaciółmi. W tym drugim wypadku możemy być w jednej drużynie bądź też z nimi konkurować i starać się wybić ich z toru przy pomocy śnieżek.

Oprócz typowych zjazdów w bobslejach możemy po się toboganami, wielkimi, pompowanymi oponami czy też sankami, a podczas wyścigów wykonujemy przeróżne ewolucje, aby zwiększyć prędkość naszego pojazdu czy też podbić ilość zdobywanych punktów. Na graczy czeka szereg dodatkowych postaci, pojazdów i specjalnych zdolności, które odblokowujemy w miarę postępów rozgrywki. Sled Shred oferuje ponad 10 torów, a także możliwość tworzenia swoich własnych.

Zabawa w Sled Shred odbywać się może przy pomocy standardowych kontrolerów Wii, jednak twórcy gry zalecają wykorzystanie Wii Balance Board, która doskonale nadaje się do tego typu zmagań.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna   Liczba graczy: 1-4  

Oczekiwania czytelników: 0 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Sled Shred

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.