Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePS3X360
Okładka Madden NFL Arcade (PS3)

Madden NFL Arcade

Zabawne i zręcznościowe podejście do futbolu amerykańskiego, nakierowane na wieloosobowe zmagania przez internet.

Sportowe | futbol amerykański | multiplayer | na 2 osoby | podzielony/wspólny ekran

Okładka Madden NFL Arcade (PS3)

data premiery gry:

24lis2009

PS3

25lis2009

X360

Madden NFL Arcade to zręcznościowe podejście do amerykańskiego futbolu. Tytuł skupia się na rozgrywce wieloosobowej i cechuje się uproszczonym modelem zabawy. Za jego opracowanie odpowiada studio EA Tiburon, czyli oddział firmy Electronic Arts.

Zręcznościowa wersja Madden NFL oferuje przede wszystkim możliwość toczenia dziesięcioosobowych meczy w sieci z graczami z całego świata. Twórcy skupiają się na dynamicznych potyczkach pełnych adrenaliny, które powinny spodobać się zarówno osobom nie lubiącym gier sportowych, jak i zagorzałym fanom futbolu amerykańskiego. Wszystko za sprawą bardzo prostego sterowania i mniej wymagających trybów zabawy.

W sumie w produkcji pojawiają się 32 najważniejsze drużyny z NFL, wraz z oryginalnymi stadionami. Autorzy zdecydowali się w znacznym stopniu zmienić zasady samej rozgrywki. Każda z obu drużyn dysponuje więc czterema przyłożeniami, w trakcie których musi przebyć 60 jardów. Jednocześnie w grze nie pojawiają się rzuty karne i kopy na bramkę (czyli tzw. field goals). Wygrywa zespół, który jako pierwszy zdobędzie 30 punktów.

Oprócz powyższych atrakcji uczestnicy zabawy mogą wpływać na wiele ustawień dotyczących rozgrywki (np. zmienić poziom umiejętności czy ilość punktów koniecznych do wygrania meczu). Jednocześnie podczas rozgrywek możemy korzystać z 13 specjalnych bonusów, pozwalających przykładowo zamrozić lub wyeliminować przeciwnika.

Na uwagę zasługuje na pewno bardzo zabawna stylistyka produkcji, w której zawodnicy zostali sportretowani w dość karykaturalny sposób. Jak już pisaliśmy wcześniej, gra skupia się na rozgrywce sieciowej, więc oferuje wsparcie nie tylko dla Osiągnięć i Trofeów, ale i rankingów. Na jednej konsoli może bawić się maksymalnie czterech graczy.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1-4  

Gry podobne do Madden NFL Arcade

Wymagania wiekowe Madden NFL Arcade

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Madden NFL Arcade

Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

Wykorzystuje: Xbox Live

Sony PlayStation 3

Sony PlayStation 3

Wykorzystuje: PlayStation Network

Wieści ze świata (Warcraft IV, Aion, Bayonetta) 24/11/09
Wieści ze świata (Warcraft IV, Aion, Bayonetta) 24/11/09

wiadomość24 listopada 2009

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: NCsoft banuje użytkowników Aiona i zaprasza byłych graczy Lineage II, data premiery anglojęzycznego dema Bayonetty, o premierze Warcrafta IV, promocje w Xbox Live, czterdziestka od Famitsu dla gry na Wii i inne. Zapraszamy do lektury.

X360
PS3