Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 listopada 2009, 12:50

autor: Jiker

Wieści ze świata (Warcraft IV, Aion, Bayonetta) 24/11/09

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: NCsoft banuje użytkowników Aiona i zaprasza byłych graczy Lineage II, data premiery anglojęzycznego dema Bayonetty, o premierze Warcrafta IV, promocje w Xbox Live, czterdziestka od Famitsu dla gry na Wii i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: NCsoft banuje użytkowników Aiona i zaprasza byłych graczy Lineage II, data premiery anglojęzycznego dema Bayonetty, o premierze Warcrafta IV, promocje w Xbox Live, czterdziestka od Famitsu dla gry na Wii i inne. Zapraszamy do lektury.

Aion

Firma NCsoft zbanowała 16 tysięcy nieuczciwych użytkowników gry MMO Aion. Powodem są m.in. oszustwa i nielegalna sprzedaż (szczegółowo zostały one wyjaśnione w tym miejscu). Przypominamy, że produkcja jest obecna na anglojęzycznym rynku od końca września tego roku.

Lineage II

To nie wszystkie informacje od NCsoft. Koreańska firma umożliwiła również użytkownikom Lineage II przetestowanie za darmo wszystkich nowości dodanych do gry w ostatnim czasie (chodzi tu przede wszystkich o zawartość pochodzącą z aktualizacji Gracia Epilogue). Promocyjny okres zakończony zostanie 1 grudnia. Do zabawy mogą powrócić wszyscy użytkownicy nie posiadający ostrzeżeń.

Bayonetta

Firma SEGA i studio PlatinumGames poinformowały, że demo Bayonetty – niesamowitych przygód wiedźmy walczącej z zastępami aniołów, utrzymanych w stylu Devil May Cry – trafi do oferty europejskiego i amerykańskiego Xbox Live oraz PlayStation Network 3 grudnia. Przypominamy, że produkcja zbiera świetne recenzje, a japoński magazyn Famitsu wystawił jej perfekcyjną notę 40/40. Premiera pełnej wersji odbędzie się na początku stycznia 2010 roku.

Warcraft IV

Kiedy powstanie czwarta odsłona legendarnego Warcrafta? J. Allen Brack z Blizzarda oznajmił w wywiadzie dla serwisu AusGamers.com, że raczej nie stanie się to w ciągu kilku najbliższych lat. Co jest powodem? Okazuje się mianowicie, że zespół odpowiedzialny za wyprodukowanie części trzeciej kończy obecnie prace nad... StarCraftem II i dopiero po wprowadzeniu na rynek zapowiedzianych już dwóch rozszerzeń będzie mógł ponownie powrócić do dewelopingu Warcrafta.

Natal

Microsoft potwierdził, że kolejne szczegóły na temat Project Natal – nowego systemu kontroli przeznaczonego dla Xboksa 360 – zostaną ujawnione w lutym 2010 roku. Stanie się to w czasie imprezy Seattle Gamefest, która odbędzie się 10 lutego przyszłego roku. Dowiemy się wówczas w jaki jeszcze sposób producenci gier będą mogli wykorzystać możliwości Natala. Premiera systemu odbędzie się zapewne pod koniec przyszłego roku.

Xbox Live

Do końca tego tygodnia promocja Xbox Live Deal of the Week obowiązywać będzie w przypadku dodatku do Fable II o tytule See the Future (400 punktów MS, zamiast 560), gry logicznej Peggle (400 punktów MS, zamiast 800) oraz gry akcji Death Tank (800 punktów MS, zamiast 1200). Dodatkowo już jutro do oferty Xbox Live Arcade trafi zręcznościowe Madden NFL Arcade, którego cena ustalona została na poziomie 1200 punktów MS.

New Super Mario Bros. Wii

Kolejną produkcją, która uzyskała od redakcji magazynu Famitsu maksymalną notę 40/40 zostało New Super Mario Bros. Wii na konsolę Nintendo Wii. Świetnie oceniana, a przede wszystkim doceniana przez graczy produkcja jest oczywiście platformówką 2,5D z funkcją kooperacji dla maksymalnie czterech osób. Przypominamy, że w ostatnim czasie uhonorowano podobnie Bayonettę w wersji na Xboksa 360 (była to dwunasta gra doceniona w ten sposób przez Famitsu).

Wieści ze świata (Warcraft IV, Aion, Bayonetta) 24/11/09 - ilustracja #1

Deus Ex 3

Trzecia odsłona Deus Ex będzie pierwszą pozycją wyprodukowaną we współpracy Eidos i Square Enix (od kwietnia tego roku japońska korporacja jest właścicielem brytyjskiej firmy). Tokijski oddział tej drugiej stworzy prerenderowane przerywniki filmowe do kontynuacji wielkiego hitu. O fakcie poinformował Stephane D'Astous, menedżer studia Eidos Montreal zajmującego się developingiem gry. Jej premiera planowana jest na przyszły rok.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Arsenal of Democracy

Audiosurf

Polar Panic X360

Polar Panic PS3

Wings of Prey

Crime Scene

Final Fantasy Crystal Chronicles: The Crystal Bearers

Greed Corp

Brain College: Lost City of Z

Matt Hazard: Blood Bath and Beyond PS3

Matt Hazard: Blood Bath and Beyond X360

Heresy War

Digger HD

Cho Aniki Zero

Armada 2526

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Bayonetta - Z dziennika dewelopera #2

Blood Bowl - Mroczne Elfy

Darksiders: Wrath of War - Hellbook #1

Dark Void

F1 2009 Wii

F1 2009 PSP

Need for Speed Shift - Team Racing Pack

Serious Sam: The First Encounter HD

Star Trek Online

Gramy w Assassin's Creed II - Wenecja Gramy!

Gramy w The Settlers: Narodziny kultur Gramy!

Blue Toad Murder Files

Dark Void

Borderlands - The Zombie Island Of Dr. Ned

Just Cause 2 - gameplay - wersja PL

gry