Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodoweNDS
Okładka Crime Scene (NDS)
OkładkaCrime Scene (NDS)

Crime Scene NDS

Criminology

Crime Scene to gra pozwalająca nam wcielić się w członka zespołu zajmującego się badaniem miejsc przestępstw. Stosując zaawansowane narzędzia kryminalistyczne musimy doprowadzić do rozwiązania kolejnych, podejrzanych spraw.

Przygodowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Crime Scene Premiera NDS

24lipca2009

producent: White Birds Productions wydawca: Nobilis Group Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Crime Scene to produkcja skierowana wyłącznie do posiadaczy konsol Nintendo DS. Za jej stworzenie odpowiada francuskie studio deweloperskie White Birds Productions, którego jednym z założycieli jest Benoît Sokal, postać doskonale znana miłośnikom gier przygodowych.

Dzięki Crime Scene mamy okazję wcielenia się w członka zespołu laboratorium kryminalistycznego, a naszym narzędziem pomocnym w rozwiązywaniu zagadek jest właśnie konsolka DS. Akcja gry rzuca nas na ulice bliżej niezidentyfikowanego miasta – szerzy się tu przestępczość, system sądownictwa jest skorumpowany, plotki głoszą o nielegalnych testach na ludziach, a ostatnio znaleziono ciało zamordowanego policjanta.

Nasza praca do najłatwiejszych nie należy. Podejrzane zdarzenia mnożą się jak grzyby po deszczu, a tropy i poszlaki, których i tak jest jak na lekarstwo, nie tak łatwo dają się odszukać. Naszym zadaniem jest badanie miejsc zbrodni i analizowanie znalezionych śladów – zaawansowany sprzęt przydatny w tych działaniach obsługujemy oczywiście za pomocą stylusa. Przesłuchujemy także świadków i podejrzanych, aby w końcu wszelkie elementy zebrać w jedną całość i wsadzić winnych za kratki.

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Crime Scene

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra może przestraszyć młodsze dzieci.