Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePS3
Okładka Digger HD (PS3)
OkładkaDigger HD (PS3)

Digger HD PS3

Digger HD to reinkarnacja niezwykle popularnego tytułu na komputery, który święcił sukcesy w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku.

Logiczne | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Digger HD Premiera PS3

1października2009

pudełko PL

8października2009

producent: Creat Studios wydawca: Creat Studios wydawca PL: Sony Interactive Entertainment Polska Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Digger HD

LittleBigPlanet

Trine

Super Motherload

Digger HD to zręcznościowa produkcja ekipy Creat Studios, w której stare i wciąż grywalne założenia zostały połączone z zupełnie świeżą formą audiowizualną.

W grze sterujemy maleńką maszyną górniczą, którą przekopujemy się przez podziemne labirynty. Naszym celem jest zebranie wszystkich monet i innych świecidełek oraz uniknięcie polujących na nas przeciwników. Zadanie to utrudnia fakt, że pojazd może skręcać tylko o 90 stopni w każdą ze stron, a więc porusza się jedynie w poziomie lub pionie.

W porównaniu do oryginalnej produkcji z lat osiemdziesiątych, nowy Digger prezentuje zupełnie inną jakość w temacie obrazu i dźwięku. Twórcy przygotowali nowe grafiki poziomów, animacje, a także udoskonalili sterowanie oraz nawigację po menu. Dodatkowo zmieniono sferę dźwiękową uzupełniając grę o kilkanaście utworów z gatunku techno oraz zupełnie nowe efekty. Oczywiście całość wyświetlana jest w rozdzielczości HD.

Digger HD pozwala bawić się zarówno w trybie dla pojedynczego gracza, jak i w różnych rozgrywkach wieloosobowych. Szczególny nacisk autorzy położyli na tryby umożliwiające kooperację dwóm osobom oraz wspólną walkę o jak najlepszy wynik. Gra oferuje również możliwość zapisywania swoich rezultatów w sieciowych rankingach.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-2  

Ocena użytkowników: 7,1 / 10 na podstawie 31 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Digger HD

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Digger HD Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 3

PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Network