Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Heresy War (PC)

Heresy War PC

Kosmiczny symulator, w którym poznajemy przyszłe losy ludzkości uwikłanej w wojnę domową, tym razem toczącą się w przestrzeni gwiezdnej. . Oprócz zabawy solowej Heresy War oferuje rozgrywkę wieloosobową, w której może zmierzyć się maksymalnie 16 graczy.

Symulacje | science fiction | kosmiczne

PC Windows
Okładka Heresy War (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

13maja2010

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Heresy War to zręcznościowy kosmiczny symulator, w którym zwiedzamy odległe zakątki galaktyki. Gra przenosi nas do dalekiej przyszłości, w której ludzkość odbudowuje swoją potęgę po katastrofalnej wojnie światowej. Wcielamy się w pilota jednostki wojskowej The Core, który do dyspozycji otrzymuje najbardziej zaawansowane technologicznie myśliwce. Podczas przygody jesteśmy świadkami rozpoczęcia się kosmicznej wojny domowej.

Główna kampania przedstawia szereg rozbudowanych i wielowątkowych misji. W poszczególnych zadaniach otrzymujemy kilka możliwości wpłynięcia na przebieg fabuły, która rozgałęzia się na parę różnych dróg. Twórcy przygotowali system dostosowujący poziom trudności gry do umiejętności gracza oraz dwa tryby pilotowania statku (zręcznościowy lub symulacyjny).

Ważnym aspektem zabawy jest bardzo dynamiczna walka z innymi myśliwcami. Wsparciem dla gracza są piloci z oddziału, którym w pewnych momentach można wydawać rozkazy. W szczególnie efektownych bitwach naszym zadaniem jest niszczenie ogromnych statków dowodzenia, poprzez uprzednie eliminowanie ich poszczególnych podzespołów.

Oprawa wizualna produkcji stoi na średnim, chociaż przyzwoitym poziomie. Mimo skromnych możliwości małe studio odpowiedzialne za grę przygotowało przekonywujące środowisko i zróżnicowane graficznie obszary kosmosu. Grę można również modyfikować na wiele sposobów dzięki specjalnym edytorom i narzędziom. Oprócz zabawy solowej Heresy War oferuje rozgrywkę wieloosobową, w której może zmierzyć się maksymalnie 16 graczy (w sieci lokalnej i przez Internet).

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1-16  

Ocena czytelników: 6,8 / 10 na podstawie 33 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 7.4 / 10 na podstawie 14 głosów czytelników.

Gry podobne do Heresy War

Wymagania wiekowe Heresy War

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Heresy War

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 1.8 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 6600 lub lepsza)
  • 350 MB HDD
  • Windows XP/Vista