Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePS3X360
Okładka NFL Head Coach 09 (PS3)
OkładkaNFL Head Coach 09 (PS3)

NFL Head Coach 09

NFL Head Coach 09 to przygotowany przez firmę EA Games menedżer sportowy, pozwalający graczom sprawdzić się w roli trenerów drużyn amerykańskiego futbolu.

Sportowe | manager

Kolekcja gier
Obserwuj grę

NFL Head Coach 09 Premiera

13sie2008

PS3 X360

Gry podobne do NFL Head Coach 09

NFL Tour

Madden NFL 12

Madden NFL Arcade

NFL Head Coach 09 to kontynuacja udanej gry z 2006 roku, przygotowana przez tych samych developerów, którzy odpowiadają za serię Madden NFL. W tej strategiczno-symulacyjnej produkcji twórcy zadbali o licencje aktualnych składów drużyn, stadionów, turniejów, a nawet trenerów. Warto podkreślić, iż całość stanowi darmowy dodatek do specjalnej edycji Madden NFL 09, wydanej z okazji dwudziestolecia tego cyklu.

Niniejsza gra pozwala nam wcielić się w trenera amerykańskiej drużyny futbolowej i oferuje bardzo szerokie spektrum opcji z tym związanych. Podobnie jak prawdziwy szkoleniowiec, kupujemy, sprzedajemy lub wypożyczamy zawodników, korzystając z rozbudowanego systemu ich oceny pod różnymi względami. Tworzymy własne strategie bądź korzystamy z predefiniowanych, które możemy zmodyfikować na swoje potrzeby. Przyglądamy się także uważnie drużynom przeciwnym, aby odpowiednio reagować na ich poczynania. Zatrudniamy do pomocy lekarzy, masażystów oraz asystentów, bazując na wystawionej im przez grę ocenie jakości pracy. Możemy również motywować zawodników – przed meczem, w trakcie jego trwania, ale również poza sezonem. Są oni w edycji 09 znacznie bardziej charakterni – podekscytowani, zadowoleni, bądź wprost przeciwnie, co wpływa na ich poświęcenie w czasie gry, a także ewentualną chęć opuszczenia drużyny.

Wszystko opatrzone jest całkowicie przebudowanym w stosunku do pierwowzoru interfejsem. Każde polecenie wydajemy dzięki jednemu okienku, dostępnemu cały czas po prawej stronie ekranu. Warto zwrócić uwagę na system transferu zawodników, bo przypomina on ten znany z aukcji internetowych. W miarę upływającego czasu, drużyny przedstawiają swoje oferty aż do chwili, gdy licznik się wyzeruje bądź nikt nie będzie już chciał przebić stawki. Następnie czasomierz rusza ponownie, a zwycięska drużyna proponuje kontrakt zawodnikowi, który może go podpisać lub postawić swoje warunki. Podobnie dzieje się, gdy inny zespół planuje kupić naszego gracza.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe NFL Head Coach 09: Odpowiednia dla każdego wieku.

NFL Head Coach 09 Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
PS3
X360