Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweX360PS3
Okładka NFL Head Coach 09 (X360)

NFL Head Coach 09

NFL Head Coach 09 to przygotowany przez firmę EA Games menedżer sportowy, pozwalający graczom sprawdzić się w roli trenerów drużyn amerykańskiego futbolu.

Sportowe | manager

Okładka NFL Head Coach 09 (X360)

data premiery gry:

13sie2008

PS3 X360
Kolekcja gier
Obserwuj grę

NFL Head Coach 09 to kontynuacja udanej gry z 2006 roku, przygotowana przez tych samych developerów, którzy odpowiadają za serię Madden NFL. W tej strategiczno-symulacyjnej produkcji twórcy zadbali o licencje aktualnych składów drużyn, stadionów, turniejów, a nawet trenerów. Warto podkreślić, iż całość stanowi darmowy dodatek do specjalnej edycji Madden NFL 09, wydanej z okazji dwudziestolecia tego cyklu.

Niniejsza gra pozwala nam wcielić się w trenera amerykańskiej drużyny futbolowej i oferuje bardzo szerokie spektrum opcji z tym związanych. Podobnie jak prawdziwy szkoleniowiec, kupujemy, sprzedajemy lub wypożyczamy zawodników, korzystając z rozbudowanego systemu ich oceny pod różnymi względami. Tworzymy własne strategie bądź korzystamy z predefiniowanych, które możemy zmodyfikować na swoje potrzeby. Przyglądamy się także uważnie drużynom przeciwnym, aby odpowiednio reagować na ich poczynania. Zatrudniamy do pomocy lekarzy, masażystów oraz asystentów, bazując na wystawionej im przez grę ocenie jakości pracy. Możemy również motywować zawodników – przed meczem, w trakcie jego trwania, ale również poza sezonem. Są oni w edycji 09 znacznie bardziej charakterni – podekscytowani, zadowoleni, bądź wprost przeciwnie, co wpływa na ich poświęcenie w czasie gry, a także ewentualną chęć opuszczenia drużyny.

Wszystko opatrzone jest całkowicie przebudowanym w stosunku do pierwowzoru interfejsem. Każde polecenie wydajemy dzięki jednemu okienku, dostępnemu cały czas po prawej stronie ekranu. Warto zwrócić uwagę na system transferu zawodników, bo przypomina on ten znany z aukcji internetowych. W miarę upływającego czasu, drużyny przedstawiają swoje oferty aż do chwili, gdy licznik się wyzeruje bądź nikt nie będzie już chciał przebić stawki. Następnie czasomierz rusza ponownie, a zwycięska drużyna proponuje kontrakt zawodnikowi, który może go podpisać lub postawić swoje warunki. Podobnie dzieje się, gdy inny zespół planuje kupić naszego gracza.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Gry podobne do NFL Head Coach 09

Wymagania wiekowe NFL Head Coach 09

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe NFL Head Coach 09

Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (8 września 2008)

wiadomość8 września 2008

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: tańczymy z nowymi odsłonami DDR, cofamy się w czasie z Ethanem Kairosem, ubolewamy nad zbanowaniem Dead Space, wczytujemy się w historię Nintendo, gramy w demo Guitar Hero: Aerosmith, zapoznajemy się z listą gier powstających na iPhone’a. Zapraszamy do lektury.

Electronic Arts zapowiada  NFL Head Coach 2009
Electronic Arts zapowiada NFL Head Coach 2009

wiadomość27 lutego 2008

Electronic Arts zapowiedziało grę NFL Head Coach 2009. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że okładkę zdobić będzie twarz trenera zespołu Indianapolis Colts - Tony'ego Dungy.

PS3
X360