Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePS2X360WiiPS3
Okładka Madden NFL 12 (X360)
OkładkaMadden NFL 12 (X360)

Madden NFL 12

Amerykański futbol powraca w kolejnej odsłonie dobrze znanej serii sportowej firmy Electronic Arts. Dzięki oficjalnej licencji NFL możemy pokierować 32 drużynami i zagrać na dobrze znanych stadionach.

Sportowe | futbol amerykański | na 2 osoby | podzielony/wspólny ekran

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Madden NFL 12 Premiera

30sie2011

PS2 X360 PS3 Wii

Gry podobne do Madden NFL 12

NHL 11

NFL Head Coach 09

NFL Blitz

Madden NFL 12 to następna część popularnej serii gier sportowych o futbolu amerykańskim, która jest wydawana od wielu lat przez firmę Electronic Arts. Za opracowanie produkcji odpowiada studio EA Tiburon.

Madden NFL 12 jest w dalszym ciągu realistycznym i jednocześnie widowiskowym symulatorem amerykańskiego futbolu. Gracze mogą wcielić się w zawodników wszystkich 32 drużyn i zagrać na dobrze znanych stadionach. Gra pozwala zmierzyć się w prawdziwych zawodach (Super Bowl) oraz stworzyć zespół marzeń (w trybie Madden Ultimate Team).

Twórcy gry przygotowali podobny zestaw funkcji i trybów rozgrywki jak przed rokiem, chociaż wzbogacili go o kilka dodatków. Podczas rozgrywek oglądamy nowe telewizyjne wstawki, w których pojawią się maskotki drużyn. Producent podrasował wygląd stadionów, oświetlenie i pracę kamer, a także wprowadził trójwymiarową trawę. Nie mogło zabraknąć zmian w rozgrywce – dotyczą one głównie umiejętności zawodników na boisku.

Ostatnia modyfikacja 1 czerwca 2011

Tryb gry: single / multiplayer  

Ocena użytkowników: 7,5 / 10 na podstawie 34 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8,8 / 10 na podstawie 59 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Madden NFL 12

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.
PS3
PS2
X360
Wii