Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePC
Okładka Karaoke For Fun: Krol Popu (PC)
OkładkaKaraoke For Fun: Krol Popu (PC)

Karaoke For Fun: Król Popu PC

Karaoke For Fun: Krol Popu

Domowe karaoke, w którym śpiewamy największe hity Michaela Jacksona, takie jak Bad, Thriller, Billy Jean czy Smooth Criminal.

Towarzyskie | karaoke | muzyczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Karaoke For Fun: Król Popu Premiera PC

1października2009

pudełko PL

1października2009

producent: Techland wydawca: Techland wydawca PL: Techland

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Karaoke For Fun: Król Popu to gra o tematyce muzycznej, dzięki której stajemy przed możliwością sprawdzenia swoich umiejętności wokalnych. Tym razem w centrum zainteresowania znajduje się twórczość jednego z najsłynniejszych wykonawców muzyki pop, czyli Michaela Jacksona.

Producent oddał do naszej dyspozycji pokaźną bibliotekę utworów amerykańskiego wokalisty, w skład której wchodzą jego największe hity – Bad, Thriller, Billy Jean, Smooth Criminal, Heal the World czy Black or White. Podobnie jak w innych produktach z tego gatunku na ekranie wyświetlany jest tekst piosenki, a gra sukcesywnie podświetla kolejne jego fragmenty, informując tym samym o konieczności ich wyśpiewania. Interesującą nowością jest możliwość dodatkowego pokazywania zapisu fonetycznego tekstu. Funkcję tę przygotowano z myślą o tych graczach, którzy nie znają w wystarczającym stopniu języka angielskiego.

Lista dostępnych trybów zabawy obejmuje między innymi wybór konkretnej piosenki, zezwolenie grze na wylosowanie utworu czy odsłuchiwanie największych przebojów Michaela Jacksona. Gra daje nam ponadto możliwość zapisywania naszych występów na standardowej płycie CD, tak by móc je w pewien sposób utrwalić.

Karaoke For Fun: Król Popu cechuje się bardzo niskimi wymaganiami sprzętowymi. Warto dodać, że gra do poprawnego działania nie wymaga komputera, gdyż współpracuje również ze stacjonarnymi odtwarzaczami DVD.

Tryb gry: single / multiplayer  

Ocena użytkowników: 5,1 / 10 na podstawie 28 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Karaoke For Fun: Król Popu: Odpowiednia dla każdego wieku.

Karaoke For Fun: Król Popu Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 1.5 GHz
  • 512 MB RAM
  • 350 MB HDD
  • Windows XP/Vista