Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka John Deere: Drive Green (PC)
OkładkaJohn Deere: Drive Green (PC)

John Deere: Drive Green PC

Symulator farmera, w którym zajmujemy się dbaniem o własne gospodarstwo. Jedną z głównych atrakcji gry jest możliwość wykorzystywania maszyn rolniczych, między innymi kombajnów i traktorów.

Strategiczne | ekonomiczne | rolnicze

Kolekcja gier
Obserwuj grę

John Deere: Drive Green Premiera PC

27maja2008

pudełko PL

15stycznia2010

producent: Destineer wydawca: ValuSoft wydawca PL: TopWare Poland

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do John Deere: Drive Green

Symulator Farmy 2009

John Deere American Farmer

SimFarm

Drive Green to kolejna odsłona popularnej serii John Deere. Mamy tu do czynienia z symulatorem życia na amerykańskiej farmie, przygotowanym przez studio deweloperskie Destineer.

Właściwa rozgrywka stanowi odmianę prostej strategii ekonomicznej, w której zajmujemy się zarządzaniem wielohektarowym gospodarstwem. Wzorem poprzednich odsłon serii przystępujemy do serii coraz trudniejszych zadań, w których musimy wykazać się sprytem oraz znajomością branży. Udostępniane nam misje dotyczą między innymi uprawiania określonych typów zbóż, sadzenia roślin czy hodowania zwierząt. Dodatkowo musimy dbać o finanse i stały rozwój farmy, zatrudniając kolejnych pracowników i stawiając nowe budynki. Za nasze postępy jesteśmy na bieżąco nagradzani, a wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od stopnia sprostania wytycznym.

Podstawowym usprawnieniem względem wcześniej wydanych produktów z serii John Deere jest dodanie piętanastu różnych maszyn rolniczych, które możemy sukcesywnie odblokowywać, kupować i następnie osobiście nimi kierować. Na liście wehikułów farmera znalazły się między innymi traktory i kombajny, a wybór urządzenia jest w dużym stopniu uzależniony od założeń aktualnej misji. Ciekawostką jest to, że w wolnych chwilach możemy przejść się po farmie czy wziąć udział w prostych mini-grach zręcznościowych, jak chociażby piłce nożnej z wykorzystaniem traktorów.

Prowadzoną przez siebie farmę obserwujemy w pełnych trzech wymiarach, a w zależności od aktualnych potrzeb kamera prezentuje akcję z oczu farmera lub oddala widok tak by móc objąć wzrokiem całe gospodarstwo. Oprawa wizualna gry nie odbiega zbytnio od poziomu poprzedniczek, choć pewną atrakcją jest zawarcie realistycznych efektów pogodowych.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 8,2 / 10 na podstawie 575 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI John Deere: Drive Green

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

John Deere: Drive Green Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 2 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 128 MB (Geforce 6800 lub lepsza)
  • 500 MB HDD
  • Windows XP/Vista