Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 września 2009, 15:30

autor: Jiker

Wieści ze świata (Left 4 Dead 2, Aion, Ghostbusters) 10/09/09

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: modyfikacje do pecetowego Left 4 Dead 2 w formie DLC na Xboksie 360, opóźnienie premier Fallen Earth, data europejskiej premiery Ghostbusters: The Video Game w wersjach na Xboksa 360, PC, Wii i DS i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: modyfikacje do pecetowego Left 4 Dead 2 w formie DLC na Xboksie 360, opóźnienie premier Fallen Earth, data europejskiej premiery Ghostbusters: The Video Game w wersjach na Xboksa 360, PC, Wii i DS i inne. Zapraszamy do lektury.

Left 4 Dead 2

Firma Valve rozważa możliwość publikowania modyfikacji do pecetowej wersji gry Left 4 Dead 2 w ramach serwisu Xbox Live, tak aby mogli w nie zagrać posiadacze edycji konsolowej. Dodatki DLC byłyby oczywiście płatne. Przychód uzyskany z ich sprzedaży miałby trafiać do kieszeni projektantów poszczególnych modów. Czekamy na rozwój wypadków. Dowiedzieliśmy się ponadto, ze w L4D2 znajdzie się aż dziesięć rodzajów broni do walki wręcz – w tym kij baseballowy, kij krykietowy, łom, gitara elektryczna, strażacka siekiera, patelnia, katana, maczeta, policyjna pałka i piła łańcuchowa. Premiera pełnej wersji gry już w listopadzie bieżącego roku.

Wieści ze świata (Left 4 Dead 2, Aion, Ghostbusters) 10/09/09 - ilustracja #1

Star Trek: D.A.C.

Star Trek D.A.C. – zręcznościowa strzelanina kosmiczna dostępna na Xboksie 360 od maja bieżącego roku – już w listopadzie zostanie wydana w usprawnionej wersji na komputery osobiste i PlayStation 3. Z nowości warte uwagi są dwie dodatkowe klasy statków, tryb rozgrywki, mapa do walk sieciowych w ramach opcji Assault oraz niedostępne wcześniej przedmioty. Przyszli właściciele wersji pecetowej będą mogli dodatkowo przetestować okulary Nvidia 3D Vision.

Fallen Earth

Światowa premiera postapokaliptycznego MMORPG Fallen Earth odbędzie się dopiero 22 września. Niestety, nie znamy powodów opóźnienia. Ważne jest jednak to, że osoby, które zdecydowały się na złożenie zamówienia przedpremierowego na dzieło studia Icarus prowadzą testy produkcji już od wczoraj.

Aion: The Tower of Eternity

Premiera anglojęzycznej wersji MMORPG Aion: The Tower Eternity już 25 września. Wraz z produkcją NCsoftu do amerykańskich sklepów trafi specjalna klawiatura SteelSeries Zboard Limited Edition Aion Keyset (24,99 dolara, zestaw dodatkowych przycisków przystosowanych do obsługi gry) oraz podkładka pod mysz Aion Asmodian Mousepad (14,99 dolara). Oba produkty opracowała firma SteelSeries.

Wieści ze świata (Left 4 Dead 2, Aion, Ghostbusters) 10/09/09 - ilustracja #2

Xbox Live

Microsoft poinformował, że we wrześniu usługa Xbox Live Games on Demand uzupełniona zostanie o trzy pozycje: FIFA Street 3 (15 września), Shaun White Snowboarding (22 września) i dodatkowe misje do Fable II (29 września). Promocją Xbox Live Deal of the Week objęte zostaną z kolei: Lode Runner (14 września), Pinball FX (21 września) oraz dziesięć najczęściej pobieranych piosenek do Guitar Hero: World Tour. Natomiast 24 września uzyskamy możliwość dokonania zakupu dodatków dla naszego awatara, związanych tematycznie z grą wyścigową Forza Motorsport 3.

PSP

Aktualizacja firmware konsoli PSP jest już dostępna. Wersja 6.00 uzupełnia system operacyjny platformy o kilka nowych funkcjonalności, m.in. o grupowanie gier na podstawie daty wygaśnięcia licencji. Oznacza to, że być może już niedługo Sony uruchomi sieciową wypożyczalnię z produkcjami na PSP. Mamy nadzieję, że już wkrótce kwestia ta zostanie wyjaśniona.

Ghostbusters: The Video Game

Europejska premiera gry Ghostbusters: The Video Game w wersjach na PC, Xboksa 360, Wii i Nintendo DS odbędzie się 6 listopada, poinformował wydawca Namco Bandai. Produkcja na naszym kontynencie była do tej pory dostępna tylko na PlayStation 3, PlayStation 2 i PSP. Wynikało to z umowy na wyłączność podpisanej z europejskim oddziałem Sony Computer Entertainment.

The Symbol Quest

15 września w sieci odbędzie się premiera prostej produkcji The Symbol Quest, autorstwa studia Doubleday. Będzie ona jednym z etapów promocji nowej powieści Dana Browna, pisarza znanego m.in. z bestsellerowych Aniołów i demonów, a także kontrowersyjnego Kodu Leonarda da Vinci.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Contra ReBirth

Dragon Ball Z: Attack of the Sayians

Champions Online

Order of War

DeathSpank

AaaaaA!!! - A Reckless Disregard for Gravity

Dragon Age: Początek

Colin McRae: DiRT 2

Cooking Mama 3: Shop & Chop

Chronicles of Mystery: Curse of the Ancient

Cate West: The Vanishing Files

Rage of the Gladiator

Rabbids Go Home

Safar'Wii

Madden NFL 10

Hooked: Real Motion Fishing

Ghostbusters: The Video Game

Final Fantasy XIII

Operation Flashpoint: Dragon Rising

Women's Murder Club: Games of Passion

MySims Agents

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Battlefield: Bad Company 2

Borderlands

Colin McRae: DiRT 2

FIFA 10

Grand Theft Auto IV: The Ballad of Gay Tony

Halo 3: ODST

Need for Speed Shift #1

Need for Speed Shift #2

Rabbids Go Home #1

Rabbids Go Home #2

Gramy w Heroes Over Europe Gramy!

Assassin's Creed II - gamescom 09

Dungeons & Dragons Online: Stormreach

Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim

NBA 2K10

gry