Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjeWii
Okładka Safar'Wii (Wii)
OkładkaSafar'Wii (Wii)

Safar'Wii Wii

Safar'Wii pozwala graczom na bezkrwawe łowy podczas tytułowego safari na tajemniczej wyspie. Naszym zadaniem jest oczywiście fotografowanie zamieszkujących ją zwierząt.

Symulacje | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Safar'Wii Premiera Wii

26lutego2010

producent: Nobilis Group wydawca: Nobilis Group Strona oficjalna

japońskajapońska

Safar'Wii to gra pozwalająca nam na przeżycie bezkrwawego, tytułowego safari. Gracz wciela się w postać reportera programu TV Show Animal News, który zostaje wysłany na niedawno odkrytą, tajemniczą wyspę celem jej zbadania.

Na miejscu okazuje się, iż wyspę zamieszkują gatunki zwierząt z całego świata, nasz wydawca zleca nam więc zebranie jak największej informacji o faunie tego miejsca i udokumentowanie tego odpowiednimi zdjęciami. Każdego dnia wypełniamy więc różne misje – a to musimy sfotografować polującego lwa, innym zaś razem naszym celem jest bawiąca się rodzina pand.

Zadanie z pozoru banalne do najprostszych jednak nie należy. Trzeba pamiętać bowiem, iż trafiliśmy do dziczy a nie do ogrodu zoologicznego, zwierzęta należy podchodzić bardzo ostrożnie aby ich nie spłoszyć. W przeciwnym razie nici z dobrego ujęcia, oraz premii od wydawcy. Poruszanie się po wyspie ułatwia jeep kierowany przez robota Robomaru, dzięki czemu możemy skupić się wyłącznie na wykonywanym zadaniu. Co ciekawe, z biegiem czasu zwierzęta przyzwyczajają się do naszej obecności, pozwalając na dość bliski kontakt, a to skutkuje oczywiście możliwością wykonania perfekcyjnych zdjęć.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 7.0 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Safar'Wii

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.