Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodoweNDS
Okładka Women's Murder Club: Games of Passion (NDS)

Women's Murder Club: Games of Passion NDS

W Women's Murder Club: Games of Passion przystępujemy do rozwiązania sprawy serii morderstw dokonywanych na kobietach. Badamy miejsca zbrodni, analizujemy dowody i przesłuchujemy świadków.

Przygodowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo DS
Okładka Women's Murder Club: Games of Passion (NDS)

producent: Griptonite Games

wydawca: THQ Inc.

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji NDS:

22września2009

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Women's Murder Club: Games of Passion to gra przygodowa, w której śledzimy losy członkiń tytułowego klubu detektywistycznego, próbując doprowadzić do złapania seryjnego mordercy. Całość w wyraźny sposób nawiązuje do popularnych kryminałów autorstwa Jamesa Pattersona.

W Games of Passion dzielne bohaterki muszą rozwikłać sprawę pozornie niepowiązanych ze sobą morderstw, które dokonywane są na atrakcyjnych kobietach. W trakcie rozgrywki sterujemy jedną z trzech członkiń klubu Women’s Murder Club – Claire, Lindsay lub Cindy.

Właściwa rozgrywka składa się z dwóch zasadniczych elementów. Kluczową rolę dla dalszego rozwoju śledztwa odgrywa szczegółowe badanie miejsc zbrodni połączone z analizą pozyskanych dowodów rzeczowych. Oprócz tego musimy przesłuchiwać świadków, pozyskując od nich cenne informacje na temat okoliczności popełnionych morderstw. Zabawa wzbogacana jest ponadto mini-grami, które mogą polegać na dopasowywaniu podobnych do siebie obiektów czy rozwiązywaniu prostych łamigłówek.

Zmagania równolegle obserwowane są na obu ekranikach konsoli. Dolny ekran wykorzystywany jest do zaznaczania przedmiotów, które chce się podnieść czy dokładniej obejrzeć. Co ciekawe, wersja na konsolę DSi jest w pełni kompatybilna z kamerą tego handhelda, dzięki której możemy tworzyć własne „miejsca zbrodni”.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do Women's Murder Club: Games of Passion

Klasyfikacja PEGI Women's Murder Club: Games of Passion

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra może przestraszyć młodsze dzieci. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Women's Murder Club: Games of Passion

Nintendo DS

Nintendo DS

  • Wykorzystuje:
  • kamera DSi