Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodoweNDS
Okładka Undercover: Dual Motives (NDS)

Undercover: Dual Motives NDS

Undercover: Dual Motives jest przygodówką, będącą prequelem pecetowej gry pt. Undercover: Operation Wintersun.

Przygodowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo DS
Okładka Undercover: Dual Motives (NDS)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji NDS:

24sierpnia2007

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Undercover: Dual Motives jest przygodówką, będącą prequelem pecetowej gry pt. Undercover: Operation Wintersun. Niniejszy produkt został przygotowany wyłącznie z myślą o kieszonkowej platformie Nintendo DS i również umożliwia nam pokierowanie poczynaniami Johna Russela – fizyka i szpiega zarazem.

Znanemu skądinąd bohaterowi towarzyszy nowa postać, czyli Audrey. Jest ona sekretarką w gabinecie dyrektora pewnego brytyjskiego ośrodka badawczego w okresie dwudziestolecia międzywojennego. Za sprawą dwóch ekranów konsoli NDS nie ma problemu z obserwacją obu postaci na raz. Górny wyświetlacz przedstawia osobę w danym momencie nieaktywną, natomiast dolny panel dotykowy pozwala na kontrolowanie drugiej połowy bohaterskiego duetu. Bardzo ważne jest umiejętne przełączanie się pomiędzy Johnem i Audrey, gdyż dzięki temu rozwiązuje się większość problemów w trakcie zabawy.

Rozgrywka polega więc głównie na zmaganiu się z zagadkami logicznymi i rozmawianiu z bohaterami niezależnymi. Klasyczny interfejs point & click znakomicie obsługuje się za pomocą stylusa. Całości dopełnia estetyczna oprawa wizualna, przywodząca na myśl dwuwymiarowe przygodówki z minionych lat.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do Undercover: Dual Motives

Klasyfikacja PEGI Undercover: Dual Motives

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.
Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (3 kwietnia 2008)

wiadomość3 kwietnia 2008

Zapowiedziano War Plan Pacific, Penny Arcade otwiera serwis cyfrowej dystrybucji, LucasArts ma nowego szefa, ujawniono datę europejskiej premiery Ninja Gaiden II, NPD przedstawia raport o grających Amerykanach – czwartkowe „Wieści ze świata” prezentują się lepiej niż sądziliśmy. Mamy nadzieję, że do podobnego wniosku dojdziecie także Wy. Zapraszamy do lektury.

Undercover: Dual Motives – status „gold”
Undercover: Dual Motives – status „gold”

wiadomość8 sierpnia 2007

Gracze, którym przypadła do gustu pecetowa przygodówka pt. Undercover: Operation Wintersun, już wkrótce będą mogli chwycić w swe dłonie konsole NDS i rozpocząć zmagania z prequelem wspomnianego tytułu. Jak poinformowała dziś firma dtp Entertainment, wydawana pod jej szyldem gra adventure Undercover: Dual Motives uzyskała właśnie status „gold”, co niechybnie oznacza, że prace nad nią dobiegły końca

Undercover: Dual Motives już w sieci
Undercover: Dual Motives już w sieci

wiadomość12 lipca 2007

Z racji tego, że do premiery klasycznej przygodówki Undercover: Dual Motives nie pozostało już zbyt wiele czasu (gra zadebiutuje na rynku w przyszłym miesiącu), jej producent, zespół Sproing Interactive Media postanowił uruchomić oficjalną stronę swego projektu. Dostępna jest ona pod tym adresem.

Wiadomo coraz więcej nt. Undercover: Dual Motives
Wiadomo coraz więcej nt. Undercover: Dual Motives

wiadomość30 listopada 2006

Po niespełna dwóch miesiącach powracamy do sprawy prequela pecetowej przygodówki pt. Undercover: Operation Wintersun. Nosi on podtytuł Dual Motives i powstaje wyłącznie dla konsoli Nintendo DS. Będzie to gra z interfejsem point & click, a jej twórcy chcą wprowadzić swoje dzieło na rynek w początkowym okresie 2007 roku.

Prequel Undercover: Operation Wintersun będzie nie na platformie PC, lecz na NDS
Prequel Undercover: Operation Wintersun będzie nie na platformie PC, lecz na NDS

wiadomość6 października 2006

Przygodowa gra pt. Undercover: Operation Wintersun doczeka się na początku nadchodzącego roku prequela. Nie będzie on jednak dostępny na platformie PC, gdyż powstaje wyłącznie z myślą o Nintendo DS i nazywa się Undercover: Dual Motives. Pokierujemy również poczynaniami Johna Russela – fizyka i szpiega zarazem.