Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 sierpnia 2007, 17:00

autor: Vercetti

Undercover: Dual Motives – status „gold”

Gracze, którym przypadła do gustu pecetowa przygodówka pt. Undercover: Operation Wintersun, już wkrótce będą mogli chwycić w swe dłonie konsole NDS i rozpocząć zmagania z prequelem wspomnianego tytułu. Jak poinformowała dziś firma dtp Entertainment, wydawana pod jej szyldem gra adventure Undercover: Dual Motives uzyskała właśnie status „gold”, co niechybnie oznacza, że prace nad nią dobiegły końca

Gracze, którym przypadła do gustu pecetowa przygodówka pt. Undercover: Operation Wintersun, już wkrótce będą mogli chwycić w swe dłonie konsole NDS i rozpocząć zmagania z prequelem wspomnianego tytułu. Jak poinformowała dziś firma dtp Entertainment, wydawana pod jej szyldem gra adventure Undercover: Dual Motives uzyskała właśnie status „gold”, co niechybnie oznacza, że prace nad nią dobiegły końca.

Projekt przechodzi teraz proces kontroli jakości, później czeka go wizyta w tłoczni. Na sklepowych półkach wyląduje w ostatnim dniu sierpnia, czyli dokładnie w tym samym terminie, w jakim na polskim rynku ukaże się Operation Wintersun. Premiera Dual Motives odbędzie się najpierw w Niemczech. Potem produkt odwiedzi Austrię, Szwajcarię i inne kraje Starego Kontynentu.

Ci, którzy chcieliby zapoznać się z nim wcześniej, będą mieli ku temu znakomitą okazję podczas targów Games Convention. Przeznaczone na handhelda Nintendo dzieło zostanie pokazane w Lipsku przez swego wydawcę, słynące z przygodówkowego line-upu dtp.

Undercover: Dual Motives – status „gold” - ilustracja #1