Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 lipca 2007, 18:40

autor: Marek "Vercetti" Grochowski

Przygodówki firmy dtp na targach Games Convention

W związku z faktem, że zeszłotygodniowa impreza E3 Media & Business Summit nie wniosła zbytniego powiewu świeżości na rynek gier wideo, najbliższą wystawą, na której poznamy wreszcie to, co mają do zaprezentowania giganci branży elektronicznej rozrywki, będą niemieckie targi Games Convention. Choć do ich rozpoczęcia pozostał jeszcze ponad miesiąc, niektóre z firm zamierzających pojawić się w Lipsk

W związku z faktem, że zeszłotygodniowa impreza E3 Media & Business Summit nie wniosła zbytniego powiewu świeżości na rynek gier wideo, najbliższą wystawą, na której poznamy wreszcie to, co mają do zaprezentowania giganci branży elektronicznej rozrywki, będą niemieckie targi Games Convention. Choć do ich rozpoczęcia pozostał jeszcze ponad miesiąc, niektóre z firm zamierzających pojawić się w Lipsku zaczęły już ujawniać tytuły, jakie pokażą graczom pod koniec sierpnia.

Przygodówki firmy dtp na targach Games Convention - ilustracja #1

Overclocked – nowy projekt twórców Moment of Silence

Decyzję o ujawnieniu listy swoich produktów podjęła dzisiaj firma dtp Entertainment. Wśród dziesięciu pozycji figurujących w line-upie wydawcy z Hamburga większość stanowią przygodówki. Poniżej publikujemy oficjalne zestawienie gier, udostępnione przez naszych zachodnich sąsiadów:

Warto zaznaczyć, że z wyjątkiem ostatniej z nazw widocznych na poniższej liście, wszystkie odnoszą się do tytułów dedykowanych właścicielom komputerów osobistych. Posiadacze „blaszaków”, a w przypadku Dual Motives również konsol NDS, będą mogli przyjrzeć się wszystkim projektom już 23.08.2007, kiedy to w hali Leipziger Messe zainaugurowane zostaną szóste targi Games Convention.