Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 sierpnia 2012, 14:40

autor: Sarge

Wieści ze świata (Halo 4, DayZ, The Last Guardian) 16/8/12

Dziś piszemy m.in. o sieciowej przepustce dla posiadaczy Halo 4, pracach nad grą The Last Guardian, a także planach wydania DayZ na PlayStation 3 i Xboksie 360. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Dungeons & Dragons Online: Menace of the Underdark

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto dodatek Dungeons & Dragons Online: Menace of the Underdark. Dzieło studia Turbine możecie aktualnie nabyć 50% taniej. Produkcja kosztuje 22,49 euro (ok. 92 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Halo 4

Studio 343 Industries ogłosiło, że w dniu premiery Halo 4 na Xbox Live pojawi się przepustka War Games Map Pass. Zagwarantuje ona dostęp do trzech dodatków DLC zawierających mapy do tradycyjnych rozgrywek sieciowych (War Games). Cena przepustki to 24,99 dolarów (ok. 83 złotych). W ten sposób zaoszczędzimy 15% w stosunku do tego, co musielibyśmy wydać na trzy rozszerzenia osobno. Użytkownicy War Games Map Pass otrzymają dodatkowo dwa ekskluzywne hełmy oraz emblemat Falcon.

Wieści ze świata (Halo 4, DayZ, The Last Guardian) 16/8/12 - ilustracja #1
Halo 4 to jedna z najbardziej oczekiwanych gier tego roku na Xboksa 360

The Last Guardian

Shuhei Yoshida (szef Sony Worldwide Studios) powiedział w wywiadzie dla serwisu Eurogamer, że gra The Last Guardian nie została skasowana z listy wydawniczej i wciąż zmierza na PlayStation 3. Twórcy wprowadzili w ostatnim czasie dużo zmian w warstwie technicznej nadchodzącej produkcji. Z zewnątrz może to wyglądać tak, jakby nie czyniono żadnych postępów – Yoshida zapewnia jednak, że dokonane modyfikacje są bardzo istotne z punktu widzenia dewelopera. Pozostaje mieć nadzieję, że wkrótce na temat dzieła studia Team Ico usłyszymy nieco więcej.

DayZ

Kilka dni temu oficjalnie zapowiedziano, że niezwykle popularny mod DayZ do strzelaniny ArmA II stanie się za jakiś czas samodzielną grą. Tym razem twórca Dean Hall powiedział serwisowi Joystiq, że kolejnym celem jest przeniesienie DayZ także na Maca, PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Szczególnie interesująco zapowiada się kwestia konsolowych edycji. Co więcej, twórcy moda podobno prowadzą rozmowy na ten temat na trwających targach gamescom. W najbliższym czasie być może usłyszymy więc coś więcej w tej sprawie.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: