Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneWWW
Okładka Might & Magic: Heroes Online (WWW)
OkładkaMight & Magic: Heroes Online (WWW)

Might & Magic: Heroes Online WWW

Przeglądarkowa wersja jednej z najpopularniejszych serii strategicznych, wykreowanych w 1995 roku przez Jona van Caneghema i jego studio New World Computing.

Strategiczne | fantasy | zagraj za darmo | przeglądarkowe strategiczne | taktyczne | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Might & Magic: Heroes Online Premiera WWW

30września2014

pudełko PL

30września2014

producent: Ubisoft Blue Byte wydawca: Ubisoft wydawca PL: Ubisoft GmbH Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Might & Magic: Heroes Online po raz kolejny trafimy do krainy Ashan, w której ścierają się interesy różnych frakcji. Gra jest kanoniczną kontynuatorką poprzedzających jej wydanie dwóch części regularnej serii (Heroes of Might & Magic V i Might & Magic: Heroes VI). W momencie rynkowej premiery firma Blue Byte Software zaoferowała nam do wyboru dwie strony konfliktu: Przystań i Nekropolis.

Might & Magic: Heroes Online należy do gatunku gier strategiczno-taktycznych, a jej akcja rozgrywa się w fantastycznej scenerii krainy Ashan. W zmaganiach o dominację nad światem biorą udział antagonistyczne frakcje potężnych, niemal boskich sił, których wojska ścierają się ze sobą w wielkich bataliach. Twórcy położyli duży nacisk na sferę fabularną, oferując tym samym dziesiątki questów do wykonania.

W grze wyraźnie oddzielono warstwę strategiczną od taktycznej. Ta pierwsza, toczona w czasie rzeczywistym, rozgrywająca się przede wszystkim na mapie świata i w miastach, które kontroluje gracz, polega na eksploracji świata, rekrutacji wojsk i zdobywaniu surowców niezbędnych do rozbudowy frakcji. Warstwa taktyczna skupia się na toczeniu serii starć w instancjonowanych lokacjach pokrytych heksagonalną siatką, po której w trybie turowym gracz oraz jego oponent przemieszczają własne jednostki. Produkcja niemal w każdym aspekcie nastawiona jest na mikro płatności.

Ostatnia modyfikacja 21 listopada 2014

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Ocena użytkowników: 4,9 / 10 na podstawie 343 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.8 / 10 na podstawie 461 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Might & Magic: Heroes Online

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.