Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 lipca 2014, 13:00

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Might & Magic: Heroes Online - start otwartych beta testów w Polsce

Firma Ubisoft uruchomiła otwarte beta testy gry Might & Magic: Heroes Online dla polskich graczy. Wystarczy zarejestrować się na oficjalnej stronie internetowej, aby wziąć udział w zabawie.

Might & Magic: Heroes Online to gra free to play z opcjonalnymi mikropłatnościami - Might & Magic: Heroes Online - wystartowały otwarte beta testy w Polsce - wiadomość - 2014-07-29
Might & Magic: Heroes Online to gra free to play z opcjonalnymi mikropłatnościami

Wczoraj rozpoczęły się otwarte beta testy darmowej gry przeglądarkowej Might & Magic: Heroes Online dla graczy z Polski i Czech. Oznacza to, że mogą w nich wziąć udział wszyscy zainteresowani, którzy zarejestrują się na oficjalnej stronie internetowej. Tytuł jest dostępny w polskiej wersji językowej i działa w przeglądarce, więc nie wymaga pobierania danych na dysk komputera. Dotychczas mieliśmy do czynienia tylko z zamkniętymi beta testami, więc otwarcie ich dla wszystkich polskich graczy powinno ucieszyć wielu fanów serii Might & Magic: Heroes. Przy okazji można sprawdzić najnowszą aktualizację gry, czyli dodatek Zapomniane miejsca. Wprowadza on szereg map z zagadkami, których rozwiązanie nagradzane jest uzyskaniem dostępu do tytułowych lokacji, w których na ukończenie czeka wiele wyzwań. W takich miejscach możemy spotkać bossów do pokonania oraz cenne artefakty i przedmioty do zdobycia.

Might & Magic: Heroes Online to darmowa gra przeglądarkowa osadzona w znanym uniwersum Might & Magic: Heroes. Przenosimy się w niej do krainy Ashan, gdzie możemy przyłączyć się do frakcji Przystani lub Nekropolii. Rozgrywka dzieli się na część strategiczną i taktyczną. W tej pierwszej eksplorujemy świat w czasie rzeczywistym, zdobywamy surowce i rekrutujemy wojska. Z kolei w tej drugiej bierzemy udział w turowych starciach na małych arenach pokrytych heksagonalną siatką. W produkcji studia Blue Byte Software występują opcjonalne mikropłatności.