Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 lipca 2014, 13:21

autor: Góral

Breach & Clear: Deadline - ogłoszono kontynuację taktycznej gry akcji

W marcu bieżącego roku światło dzienne ujrzała PC-towa wersja gry Breach & Clear, znanej wcześniej z urządzeń mobilnych. Fani tego projektu mogą już zacząć skakać z radości, gdyż zapowiedziano jego kontynuację, która ukaże się we wczesnej wersji na komputerach osobistych jesienią.

Breach & Clear: Deadline - zapowiedziano kontynuację taktycznej gry akcji - ilustracja #1

Firma Gun Media zapowiedziała grę Breach & Clear: Deadline – kontynuację mobilnej produkcji Breach & Clear, która w marcu bieżącego roku trafiła na komputery PC. „Dwójka” ukaże się jesienią w ramach wczesnego dostępu, w cenie 19,99 dolarów, w wersji dla systemów operacyjnych Windows, Linux oraz OS X. Nie znamy jeszcze zbyt wielu szczegółów na jej temat, ale uruchomiono już oficjalną stronę oraz opublikowano kilka screenów, które obejrzycie poniżej. Oprócz tego wiadomo, że za produkcję odpowiadają autorzy „jedynki” – studio Mighty Rabbit i w dalszym ciągu będziemy mieć do czynienia z taktyczną grą akcji. Naturalnie twórcy szykują także kilka nowinek, w tym dodanie do rozgrywki elementów strategii czasu rzeczywistego.

Breach & Clear: Deadline w skrócie:
  • Gatunek: taktyczna gra akcji
  • Deweloper: Mighty Rabbit Studios
  • Platformy sprzętowe: komputery osobiste
  • Premiera: wczesna wersja ukaże się jesienią bieżącego roku

Akcja produkcji rozegra się w zniszczonym mieście Harbor. Gracz wcieli się w dowódcę elitarnego oddziału żołnierzy, który został wysłany z misją zbadania źródła infekcji, zamieniającej mieszkańców metropolii w potwory.

Podczas rozgrywki będziemy kontrolować wszystkich podwładnych, wydając im polecenia dzięki zupełnie nowej opcji Command Mode, umożliwiającej podejmowanie decyzji „w locie”. Breach & Clear: Deadline w związku z tym da nam większe pole do popisu, pozwalając na rozwiązywanie sytuacji w różny sposób.

Nie zabraknie także systemu levelowania oddziału, misji pobocznych, w których zdobędziemy rzadkie uzbrojenie oraz otwartego świata. Obecnie to wszystko, co wiemy na ten temat. Na dalsze szczegóły musimy jeszcze poczekać.

Breach & Clear: Deadline - kontynuacja mobilnego hitu ukaże się najpierw na PC-tach. - Breach & Clear: Deadline - zapowiedziano kontynuację taktycznej gry akcji - wiadomość - 2014-07-29
Breach & Clear: Deadline - kontynuacja mobilnego hitu ukaże się najpierw na PC-tach.
W Breach & Clear: Deadline będziemy walczyć ze zmutowanymi ludźmi. - Breach & Clear: Deadline - zapowiedziano kontynuację taktycznej gry akcji - wiadomość - 2014-07-29
W Breach & Clear: Deadline będziemy walczyć ze zmutowanymi ludźmi.
Breach & Clear: Deadline - zapowiedziano kontynuację taktycznej gry akcji - ilustracja #4
Breach & Clear: Deadline - zapowiedziano kontynuację taktycznej gry akcji - ilustracja #5
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Breach & Clear: Deadline

Breach & Clear: Deadline