Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 marca 2013, 12:29

autor: Hed

Ubisoft wypuścił zwiastun Might & Magic Heroes Online z fragmentami rozgrywki

Pojawił się zwiastun gry Might & Magic Heroes Online, w którą zagramy bezpośrednio z przeglądarki w systemie free-to-play. Sprawdźcie, jak prezentują się popularni Herosi podani w tej postaci.

Might & Magic Heroes Online pokazany w nowym zwiastunie. - Ubisoft wypuścił zwiastun Might & Magic Heroes Online z fragmentami rozgrywki - wiadomość - 2013-03-08
Might & Magic Heroes Online pokazany w nowym zwiastunie.

Ubisoft wypuścił pierwszy zwiastun Might & Magic Heroes Online zawierający fragmenty rozgrywki. W tej strategii wrócimy do stylu zabawy znanego z wielu dotychczasowych odsłon serii. Różnica polega na tym, że w Might & Magic Heroes Online zagramy bezpośrednio z przeglądarki w systemie free-to-play. Produkcja wprowadzi także motyw wspólnego świata, w którym spotkamy innych graczy. Materiał wideo dowodzi, że pod tymi elementami kryją się starzy, dobrzy Herosi.

Zwiastun jest o tyle interesujący dla fana Herosów, że zestawia dobrze znane elementy z nowymi pomysłami na rozgrywkę. Możemy zobaczyć między innymi króciutkie fragmenty bitew kooperacyjnych, czy chociażby motyw swobodnego poruszania się po mapie głównej świata, o którym pisaliśmy w niedawnym tekście. Twórcy dodali, że w grze przyjmiemy rolę bohatera reprezentującego frakcje Haven lub Necropolis. Rzućcie okiem na filmik – oto Herosi w wersji free-to-play.

W Might & Magic Heroes Online ponownie wcielimy się w bohaterów przemierzających krainę fantasy Ashan, aby gromadzić armię, rozwijać się, zdobywać artefakty, walczyć z potworami i podbijać nowe miasta. Oprócz tego staniemy do bitew z bossami ramię w ramię z innymi uczestnikami zabawy. Gracze zainteresowani tematem mogą rejestrować się na oficjalnej stronie Might & Magic Heroes Online w oczekiwaniu na zamkniętą betę.

Gra Might & Magic Heroes Online została zapowiedziana w sierpniu ubiegłego roku. Zajmuje się nią studio Blue Byte, które kojarzymy przede wszystkim z marką Settlers. Deweloper specjalizujący się ostatnio w tytułach MMO (The Settlers Online), stara się zachować wszystkie cechy charakterystyczne gry, chociaż nie unika zmian. W Heroes Online postać bohatera na mapie głównej porusza się w czasie rzeczywistym. Do systemu turowych bitew powrócił za to podział map na heksy.

  1. Might & Magic: Heroes Online - gameplay #1