Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 sierpnia 2012, 16:17

autor: Aver

Ubisoft ujawnia Might & Magic Heroes Online

Firma Ubisoft zapowiedziała przeglądarkową grę free-to-play, będącej sieciową kontynuacją piątej i szóstej części cyklu o Herosach. Tytuł wprowadzi wiele ciekawych rozwiązań. Jego premiera planowana jest na czwarty kwartał 2012 roku.

Herosi wracają! Zgodnie z zapowiedzią firmy Ubisoft z tegorocznych targów gamescom w Kolonii, już w czwartym kwartale 2012 roku popularna seria gier będących połączeniem strategii i RPG trafi na przeglądarki w formacie free-to-play. Za produkcję gry MMO odpowiada studio Blue Byte, znane chociażby z kolejnych odsłon Settlersów.

Zapowiedziano Might & Magic Heroes Online - ilustracja #1

Might & Magic Heroes Online, bo o tym tytule mowa, połączy klasyczne cechy Heroes of Might & Magic V i Might & Magic: Heroes VI (eksploracja, miasta, frakcje, rekrutowanie wojsk) z kilkoma rozwiązaniami wymuszonymi przez sieciowy charakter produkcji. Grę będzie wyróżniać poruszanie się w czasie rzeczywistym, możliwość toczenia starć z potworami w kooperacji z innymi graczami, a także turowy system walki oparty o heksagonalny podział mapy. Do tego należy dodać bardzo dobrą, jak na tytuł przeglądarkowy, oprawę graficzną.

Początkowo możliwe będzie kierowanie poczynaniami przedstawicieli dwóch frakcji: Przystani i Nekromantów. Twórcy obiecują także możliwość personalizacji postaci bohatera, którym będziemy kierować.

Premiera Might & Magic Heroes Online planowana jest na czwarty kwartał tego roku. Więcej szczegółów z pewnością dostarczy Wam lektura zapowiedzi tytułu w naszym serwisie.