Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 marca 2013, 13:11

Football Manager 2014 pojawił się w bazie danych Steama

Jeśli jeszcze mieliście jakiekolwiek wątpliwości, że Sega i Sports Interactive szykują Football Manager 2014, nazwa gry została odkryta w bazie danych Steama. Nie pozostaje nam nic innego, jak wypatrywać oficjalnej zapowiedzi.

Football Manager 2014 trafił do bazy danych Steama. - Football Manager 2014 pojawił się w bazie danych Steama - wiadomość - 2013-03-08
Football Manager 2014 trafił do bazy danych Steama.

Nazwa Football Manager 2014 została odkryta w bazie danych platformy Steam przez serwis PCGamesN. To niezbyt zaskakujące, bo następnej edycji managera piłkarskiego od firmy Sega i studia Sports Interactive spodziewali się chyba wszyscy. Szczególnie po dużym sukcesie, jaki osiągnęła jego ubiegłoroczna odsłona. Fanom tej serii sportowej nie pozostaje nic innego jak wypatrywać oficjalnej zapowiedzi, która powinna nastąpić w nadchodzących tygodniach.

Wpis dotyczący Football Managera 2014 został wprowadzony do bazy danych 1 marca i dotyczy wersji na komputery PC (Windows) oraz Mac. Po raz kolejny, nie jest to żadne zaskoczenie, bo na te platformy trafiały dotychczasowe odsłony serii. Daty premiery gry naturalnie nie znamy, ale zgadujemy, że Football Manager 2014 trafi do sprzedaży w październiku lub listopadzie. W tych miesiącach pojawiały się poprzednie edycje managera Sports Interactive.

Football Manager to seria, którą Sports Interactive stworzyło jeszcze w latach 90-tych ubiegłego wieku i rozwija do dzisiaj (początkowo znaliśmy ją jako Championship Manager). W grze przyjmujemy rolę managera piłkarskiego i prowadzimy wybrany zespół w różnych rozgrywkach. Nowością w ubiegłorocznym Football Manager 2013 był między innymi uproszczony tryb Football Manager Classic, który pozwolił rozegrać pełen sezon w zaledwie 8-10 godzin.

  1. Oficjalna strona serii Football Manager
  2. Recenzja gry Football Manager 2013 - powrót króla!