Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 8 marca 2013, 14:11

autor: Hed

Rozdajemy kredyty do gry Hawken – kup sobie dwa mechy

Mamy dla Was kody na 20 000 kredytów do gry Hawken, strzelanki free-to-play o walkach mechów. Za tę kwotę można nabyć dwie nowe maszyny lub mnóstwo ulepszeń.

Odbierz kod do Hawken i kup sobie dwa nowe mechy. - Rozdajemy kredyty do gry Hawken – kup sobie dwa mechy - wiadomość - 2013-03-08
Odbierz kod do Hawken i kup sobie dwa nowe mechy.

Przygotowaliśmy kolejną promocję dla użytkowników serwisu gry-online.pl. Osoby posiadające konto z potwierdzonym adresem email mogą odebrać kod do gry Hawken, który można wymienić na 20 000 kredytów (tzw. Hawken Credits). Ta wirtualna waluta służy do kupowania dodatkowych ulepszeń i pojazdów w sklepie wbudowanym w produkcję. Za powyższą sumę dostaniecie aż dwa nowe mechy, które na pewno przydadzą się na polach bitew.

Kod dający dostęp do 20 000 kredytów można odebrać na oficjalnej stronie promocji, po uprzednim zalogowaniu się na konto gry-online.pl z potwierdzonym adresem email. Zdobyty klucz należy wykorzystać na stronie produkcji lub z poziomu samej gry (szukajcie przycisku „redeem code”). Konto do Hawken założycie naturalnie za darmo, bo produkcja studia Adhesive Games funkcjonuje w systemie free-to-play. Spieszcie się, bo liczba kodów jest ograniczona.

Hawken to pierwszoosobowa strzelanka sieciowa o walkach mechów. Gra weszła w fazę otwartej bety pod koniec ubiegłego roku i od tamtej pory jest dostępna dla wszystkich zainteresowanych. Tworząc swoją produkcję deweloper postawił na zręcznościowy model zabawy, ale wziął pod uwagę ciężar maszyn bojowych. Ważnym aspektem Hawken jest także świetna oprawa graficzna i ciekawe uniwersum, które doczeka się adaptacji filmowej.

  1. Odbierz kod do Hawken dający 20 000 kredytów
  2. Oficjalna strona gry Hawken