Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 28 lipca 2012, 18:41

Pojawił się zwiastun serialu fabularnego na podstawie Hawken

Nowy zwiastun serialu na podstawie gry Hawken nie pozostawia złudzeń – fani mechów dostaną ciekawy dodatek do tej strzelanki free-to-play. Seria filmowa, za którą odpowiada firma Warner Bros., zostanie wypuszczona w 2013 roku.

Firma Warner Bros. i serwis Machinima wypuściły zwiastun serialu internetowego na podstawie gry Hawken, nad którą pracuje producent Adhesive Games. W filmach tworzonych przez DJ2 Entertainment i inne studia poznamy tło fabularne uniwersum. Seria zostanie wydana w 2013 roku. Wystąpią w niej Edi Gathegi, Gonzalo Menendez, Dameon Clark oraz Hannah Hall. Całość wyreżyseruje Jeremiah O’Flaherty, jeden z autorów Gears of War 2.

Ekranizacja Hawken została zapowiedziana w połowie tego miesiąca i jest efektem starań między innymi Warner Bros. Prawa do stworzenia serialu na podstawie Hawken wykupiło studio Warner Premiere, jeden z oddziałów koncernu, które odpowiada między innymi za pierwszy sezon Mortal Kombat: Legacy. Przy produkcji udzielają się też firmy Copper Media (oddział Silver Pictures) i Meteor Entertainment. Efekty tej kooperacji możecie sprawdzić poniżej.

Hawken to zaskakująco widowiskowa i klimatyczna strzelanka free-to-play o walkach potężnych mechów. Gra została pokazana po raz pierwszy kilkanaście miesięcy temu i wzbudziła spore zainteresowanie dzięki klimatycznej oprawie. O tym, czy stoi za nią równie udana rozgrywka przekonamy się 12 grudnia, kiedy ruszy beta. Więcej informacji na temat produkcji studia Adhesive Games znajdziecie na jej oficjalnej stronie, gdzie można też zapisać się na testy.

  1. Oficjalna strona Hawken