Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 grudnia 2012, 11:50

autor: Sarge

Wieczorem rozpoczną się otwarte beta testy gry Hawken

Dziś wieczorem rozpoczną się otwarte beta testy gry Hawken. Fani mechów długo czekali na ten moment, bo ich start zapowiadano od kilku miesięcy.

Dzisiaj o godzinie 21:00 rozpoczną się otwarte beta testy gry Hawken. Najnowszą produkcję studia Adhesive Games będą mogli sprawdzić wszyscy fani mechów - do tej pory beta była dostępna tylko dla ograniczonej liczby użytkowników w wybrane weekendy.

Jeśli chcecie wziąć udział w otwartych beta testach, musicie zarejestrować się na oficjalnej stronie internetowej, klikając w przycisk „Play Free”, umieszczony tuż pod logo Hawken. Po godzinie 21:00 powinna pojawić się opcja ściągnięcia klienta gry. Tym razem testy będą dostępne dla wszystkich i potrwają zapewne do czasu wypuszczenia pełnej wersji.

Hawken to sieciowa strzelanina FPP, w której przejmujemy kontrolę nad potężnymi mechami, przenosząc się do postnuklearnego świata przyszłości. Twórcy przygotowali kilka różnych trybów rozgrywki, w których możemy opowiedzieć się po jednej z dwóch stron konfliktu. Tryb dla jednego gracza nie jest tutaj w ogóle dostępny. Gra powstaje w oparciu o model finansowy free to play, a więc nawet po premierze końcowego produktu rozgrywka będzie darmowa, choć pojawi się system opcjonalnych mikropłatności.