Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 lipca 2014, 14:50

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Might & Magic: Heroes Online - rozdajemy klucze do zamkniętej bety

Osoby chcące wziąć udział w beta testach przeglądarkowej gry strategiczno-taktycznej Might & Magic: Heroes Online mogą pozyskać klucz w naszym nowym rozdawnictwie, przygotowanym wraz z firmą Ubisoft.

Might & Magic: Heroes Online - rozdajemy klucze do zamkniętej bety - ilustracja #1

Wspólnie z firmą Ubisoft przygotowaliśmy dla Was klucze uprawniające do wzięcia udziału w zamkniętych beta testach strategicznej gry free-to-play Might & Magic: Heroes Online. By załapać się na jeden z kodów, wystarczy zalogować się na swoje konto w naszym serwisie i kliknąć w jeden z poniższych linków:

Po otrzymaniu wejściówki trzeba udać się na oficjalną stronę produkcji, utworzyć lub zalogować się na konto w usłudze Uplay i w polu „Mam klucz do Bety” wkleić otrzymany kod. Po wykonaniu tych czynności, wystarczy nacisnąć przycisk „Graj” i cieszyć się rozgrywką. Pamiętajcie, że ilość kluczy jest ograniczona, więc podczas rozdawnictwa obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”.

Might & Magic: Heroes Online to przeglądarkowa gra strategiczno-taktyczna od studia Blue Byte Software, znanego m.in. z serii The Settlers. W produkcji trafimy do krainy Ashan, w której walczą ze sobą różne frakcje. Gracz wciela się w członka jednej z nich i rusza do walki. Rozgrywka nie opiera się jednak tylko na toczeniu starć, lecz również na eksploracji, rekrutacji wojsk i zdobywaniu surowców.