Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 1 sierpnia 2014, 18:10

autor: Maciej Jałowiec

Might & Magic: Heroes Online - sprawdź bonusową misję w dziale Darmowych Gier na GRYOnline.pl

Zapraszamy do działu Darmowych Gier na GRYOnline.pl celem przetestowania przeglądarkowego Might & Magic: Heroes Online, w tym dodatkowej misji zatytułowanej "Zapomniane Ziemie".

Might & Magic: Heroes Online - sprawdź bonusową misję w dziale Darmowych Gier na GRYOnline.pl - ilustracja #1

Z okazji rozpoczynających się polskich beta testów gry Free To Play Might & Magic: Heroes Online, gorąco zachęcamy do działu Darmowych Gier na GRYOnline.pl, celem przetestowania tej przeglądarkowej produkcji, a w szczególności dostępnej obecnie w tym tytule misji zatytułowanej „Zapomniane Ziemie”.

O zamkniętych i otwartych testach Might & Magic: Heroes Online informowaliśmy w ciągu ostatnich tygodni. Wraz z rozpoczęciem testów z udziałem polskich graczy, twórcy gry udostępnili „Zapomniane Ziemie” – dodatkowy scenariusz zabawy, którego akcja toczy się w losowo generowanych lochach. Wyjątkowość wyzwania polega na tym, że prowadzony przez gracza heros nie posiada własnej armii, musi mocno polegać na wyuczonych wcześniej zdolnościach i korzystać z pomocy jednostek, które napotka na swojej drodze. Panujące na planszy magiczne aury mogą również wspomagać bohatera w walce. Celem misji jest pokonanie znajdującego się na planszy Bossa, a nagrodą za jej ukończenie są surowce (do wykorzystania w standardowej rozgrywce, w tym także dostępne za prawdziwe pieniądze Kryształy) oraz wartościowe artefakty.

Aby uzyskać dostęp do „Zapomnianych Ziem”, należy na mapie świata Ashan odnaleźć magiczne obeliski, dające dostęp do elementów układanki – jest to więc rozwiązanie przywodzące na myśl wcześniejsze odsłony cyklu. Co ważne, niektóre z nich są ukryte lub nie zawsze aktywne w momencie przeczesywania świata gry. Należy więc regularnie do nich wracać, aby móc z nich skorzystać i odblokować dostęp do dodatkowego scenariusza.

Więcej informacji na temat pierwszych kroków w rozgrywce znajdziecie na stronie Might & Magic: Heroes Online w dziale Darmowych Gier.

Might & Magic: Heroes Online to kolejne, po Duel of Champions podejście firmy Ubisoft do gier Free To Play z uniwersum Might & Magic. Kontynuując historię świata Ashan, znanego z kultowej serii, wcielamy się w bohatera reprezentującego jeden z dwóch obecnie dostępnych zamków – Nekropolii lub Przystani. Tytułowy heros reprezentuje jeden z dwóch archetypów – siłowy lub magiczny, tak jak to było w oryginalnej serii. Największą zmianą w porównaniu do wcześniejszych części jest poruszanie się po mapie świata w czasie rzeczywistym. Walka niezmiennie odbywa się jednak w systemie turowym i wciąż polega na prowadzeniu do boju armii złożonych zarówno z ludzkich żołnierzy (różnych specjalizacji), jak i fantastycznych stworów – gryfów, kościotrupów, ghuli i duchów. W Might & Magic: Heroes Online można zagrać za darmo, aczkolwiek w grze znajduje się typowy dla modelu Free To Play system mikropłatności.