Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 października 2014, 10:55

autor: Góral

Might & Magic: Heroes Online - zadebiutowała pełna wersja produkcji

Przeglądarkowa gra free-to-play Might & Magic: Heroes Online doczekała się premiery pełnej wersji, którą można się od wczoraj bawić za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej. By rozpocząć rozgrywkę wystarczy się zarejestrować / zalogować na już istniejące konto.

Might & Magic: Heroes Online w skrócie:
  • Gatunek: gra strategiczna free-to-play
  • Deweloper: Blue Byte Software
  • Wydawca: Ubisoft
  • Platformy sprzętowe: gra przeglądarkowa
  • Data premiery: 30 września 2014 roku

Od jakiegoś czasu mogliśmy się bawić grą free-to-play Might & Magic: Heroes Online, najnowszą produkcją studia Blue Byte Software, w ramach otwartych beta testów. Wczoraj jednak firma Ubisoft dokonała kolejnego kroku, udostępniając pełną wersję projektu. Jeżeli nie zrobiliście tego wcześniej, to by rozpocząć zabawę wystarczy zarejestrować się na oficjalnej stronie internetowej i to właściwie tyle, gdyż jest to tytuł uruchamiany w przeglądarkach, więc nie wymaga pobierania klienta, instalacji itd. Z okazji oficjalnej premiery Might & Magic: Heroes Online opublikowano także powyższy zwiastun, prezentujący fragmenty rozgrywki z najnowszej produkcji ze stajni koncernu Ubisoft.

Might & Magic: Heroes Online - zadebiutowała pełna wersja produkcji - ilustracja #1Might & Magic: Heroes Online to przeglądarkowa gra free-to-play wykorzystująca system mikropłatności. Produkcja osadzona w uniwersum Heroes of Might & Magic umożliwia przeniesienie się do krainy Ashan, w której opowiadając się po stronie jednej z frakcji, bierzemy udział w fantastycznej przygodzie. Rozgrywka podzielona jest na część strategiczną, w której podróżujemy po świecie, zbieramy surowce itd. oraz bitewną, polegającą na toczeniu turowych walk.

Studio Blue Byte Software, odpowiedzialne za Might & Magic: Heroes Online, to słynny niemiecki deweloper, założony w 1998 roku, a od 2001 roku należący do koncernu Ubisoft. Firma ma na swoim koncie m.in. kultową serię The Settlers oraz Battle Isle.

Czy Heroes Online sprosta legendzie swoich poprzedników? Zadanie jest wyjątkowo trudne, a konkurencja (np. Royal Quest czy Drakensang Online) nie śpi. Zapraszamy do działu Multigier, by dowiedzieć się więcej o tych tytułach!

Might & Magic: Heroes Online - zadebiutowała pełna wersja produkcji - ilustracja #2