Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 października 2014, 11:10

autor: Sarge

Crown of the Ivory King - ostatnie DLC do Dark Souls II dostępne

Studio From Software wypuściło dodatek DLC Crown of the Ivory King do gry Dark Souls II. Jest to ostatnie z trzech rozszerzeń powiązanych ze sobą fabularnie. Na razie DLC jest dostępne na Steamie oraz Xbox Live, ale za kilka godzin pojawi się także w europejskim PlayStation Network.

W usługach Steam oraz Xbox Live jest już dostępny dodatek DLC Crown of the Ivory King do gry Dark Souls II, który dzisiaj po południu zadebiutuje także na europejskim PlayStation Network. Jest to trzecie z serii rozszerzeń powiązanych ze sobą fabularnie. Zaliczyło ono tygodniowe opóźnienie w stosunku do wcześniej podanego terminu premiery. DLC kosztuje 9,99 euro (ok. 42 zł) na Steamie oraz 34,99 zł na Xbox Live. W Crown of the Ivory King gracz eksploruje monumentalną antyczną świątynię spowitą mroźną zawieruchą. W tym przypadku problemem będą nie tylko nowi przeciwnicy, ale też słaba widoczność i niesprzyjająca pogoda. Podobnie jak w przypadku dwóch poprzednich dodatków DLC, twórcy obiecują wysoki poziom trudności i jeszcze większe wyzwania niż w podstawowej wersji gry.

W najnowszym dodatku DLC trafiamy do antycznej świątyni na mroźnych terenach - Crown of the Ivory King - ostatnie DLC do Dark Souls II dostępne - wiadomość - 2014-10-01
W najnowszym dodatku DLC trafiamy do antycznej świątyni na mroźnych terenach

Dla osób zainteresowanych wszystkimi trzema rozszerzeniami przygotowano na Steamie oraz PlayStation Network przepustkę Season Pass za 104 zł. Uprawnia ona do pobrania tych dodatków łącznie o ok. 20 zł taniej, niż w momencie kupowania ich oddzielnie. Co ciekawe, podobnej oferty zabrakło na Xbox Live, gdzie rozszerzenia można nabyć tylko pojedynczo.

Dark Souls II to kolejna odsłona wymagającej serii mrocznych gier RPG akcji, które zasłynęły ze swojego wysokiego, a zarazem świetnie zbalansowanego poziomu trudności. Produkcja studia From Software zadebiutowała 14 marca w Europie na PlayStation 3 i Xboksie 360 oraz 25 kwietnia na PC. Obecnie nie ma planów wydania gry na konsolach nowej generacji.