Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePCPS3X360
Okładka Guardians of Middle-Earth (PC)
OkładkaGuardians of Middle-Earth (PC)

Guardians of Middle-Earth

Guardians of Middle-Earth to osadzona w stworzonym przez Tolkiena Śródziemiu gra typu MOBA, powiązaną z filmem Hobbit: Niezwykła Podróż. Podobnie jak inne produkcje z tego gatunku, Guardians of Middle-Earth łączy elementy RTS-a i zręcznościówki.

Strategiczne | MOBA | Władca Pierścieni

Guardians of Middle-Earth Premiera

4gru2012

X360

5gru2012

PS3

29sie2013

PC

Gry podobne do Guardians of Middle-Earth

League of Legends

Warcraft III: Reign of Chaos

Dota 2

Guardians of Middle-Earth to sieciowa gra typu MOBA (massive online battle arena). Za stworzenie tytułu odpowiada studio Monolith, a wydawcą jest firma Warner Bros. Interactive Entertainment.

W Guardians of Middle-Earth bierzemy udział w dziesięcioosobowych pojedynkach (5v5) na planszach umieszczonych w znanych lokacjach Śródziemia. Głównym celem zabawy jest walka z innymi graczami w granicach zamkniętej areny, przypominającej mapy znane z typowych strategii czasu rzeczywistego, i zniszczenie centralnego budynku w bazie wroga. Przed każdym spotkaniem z puli kilkudziesięciu postaci wybieramy bohatera, którym będziemy sterować. W miarę awansowania na wyższe poziomy doświadczenia zyskujemy potężniejsze umiejętności, charakterystyczne dla każdego z herosów.

Do dyspozycji graczy oddano 20 różnych postaci (z czasem będą dodawane kolejne), wśród których znajdziemy m.in. Gandalfa, Saurona, Golluma, Thraina oraz wielu innych bohaterów znanych ze świata wykreowanego przez Tolkiena. Każdy z nich dysponuje unikalnymi umiejętnościami i pełni specyficzną rolę w każdym meczu. Gra zawiera wszystkie typowe opcje dla tytułów tego typu – wbudowany chat głosowy, statystyki, rankingi oraz inne dodatki.

Ostatnia modyfikacja 19 maja 2015

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 10  

Ocena użytkowników: 6,6 / 10 na podstawie 185 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Guardians of Middle-Earth

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Guardians of Middle-Earth Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Quad Core i5 2.6 GHz
  • 4 GB RAM
  • karta grafiki 1 GB (GeForce GTX 560 lub lepsza)
  • 8 GB HDD
  • Windows Vista/7/8
  • łącze internetowe
X360
PS3
PC