Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 października 2012, 19:25

autor: Michał Kułakowski

Guardians of Middle-Earth – data premiery i cena gry

Dystrybutor konsolowej gry Guardians of Middle-Earth podzielił się z graczami datą jej oficjalnej premiery oraz sugerowaną ceną produkcji. Tytuł ukaże się w grudniu w dystrybucji cyfrowej na konsolach Sony i Microsoftu, a także w wydaniu pudełkowym na PlayStation 3.

Osadzone w tolkienowskim uniwersum Guardians of Middle-Earth jest jednym z nielicznych przedstawicieli gatunku MOBA, który zagości na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3 (więcej o tytule w naszej zapowiedzi). Dzisiaj, firma Warner Bros Interactive podzieliła się z graczami ceną produkcji na obu platformach oraz datą jej premiery. W przypadku PlayStation wyznaczono ją na 4 grudnia. Warto zaznaczyć, że przypada ona na wtorek, dlatego europejscy gracze powinni spodziewać się gry w środę 5 grudnia, bowiem w tym dniu tygodnia tradycyjnie aktualizowany jest PS Store. Jeżeli chodzi o Xboksa, producenci nie byli tak dokładni zapewniając, że Guardians of Middle-Earth pojawi się na pewno jesienią tego roku. Gra kosztować ma 1200 punktów Microsoftu lub 12 funtów (ok. 60 zł).

Tak prezentować będzie się pudełko z grą

Co więcej, 7 grudnia, czyli kilka dni po oficjalnej premierze, w sklepach zadebiutuje pudełkowa wersja produkcji, której cenę wyznaczono na 25 funtów (ok. 125 zł). Edycja ta na razie będzie dostępna jedynie w wersji na PlayStation 3 i poza samą grą zawierać ma także zniżki na zakup różnego rodzaju dodatkowej zawartości, Season Pass zapewniający dostęp do najważniejszych zestawów DLC oraz kod na zakupy w PS Store. Zapowiedziane pakiety dodatków zaoferują nowe mapy, bonusowe tryby gry, a także postacie, z których niektóre pochodzić mają z nadchodzącej filmowej adaptacji Hobbita.

  1. Oficjalna strona gry