Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiX360WiiU
Okładka The Avengers: Battle for Earth (WiiU)
OkładkaThe Avengers: Battle for Earth (WiiU)

The Avengers: Battle for Earth

Marvel Avengers: Bitwa o Ziemię

The Avengers: Battle for Earth to zręcznościówka oparta na licencji firmy Marvel Comics. Gracze wcielają się w tytułowych Mścicieli i mogą pokierować takimi superbohaterami jak Kapitan Ameryka, Iron Man, Hulk, Czarna Wdowa, Thor czy Hawkeye.

Akcji | Kinect | komiksy | superbohaterowie | filmy | Marvel Comics

Kolekcja gier
Obserwuj grę

The Avengers: Battle for Earth Premiera

30paź2012

X360

4gru2012

WiiU

producent: Ubisoft wydawca: Ubisoft Strona oficjalna

The Avengers: Battle for Earth to zręcznościowa gra akcji osadzona w pełnym superbohaterów uniwersum Marvel Comics. Całość opracowało wewnętrzne studio firmy Ubisoft.

Gra oparta jest na cyklu komiksowym Secret Invasion z 2008 roku. Fabuła opowiada o inwazji na Ziemię agresywnej rasy obcych znanej jako Skrull. Istoty te posiadają umiejętność zmieniania kształtów i przez kilka lat przed rozpoczęciem ataku po cichu wyeliminowały wielu superbohaterów, a następnie zajęły ich miejsce. Teraz powstrzymać kosmitów mogą jedynie Mściciele (ang. Avengers) – elitarna grupa herosów, w skład której wchodzi m.in. Kapitan Ameryka, Iron Man, Hulk, Czarna Wdowa, Thor oraz Hawkeye.

Gra wykorzystuje kontroler ruchowy Kinect. Dzięki temu każdy gracz może w pełni wcielić się w swojego ulubionego superbohatera i własnym ciałem kontrolować jego poczynania.

Ostatnia modyfikacja 21 listopada 2014

Tryb gry: single / multiplayer  

Klasyfikacja PEGI The Avengers: Battle for Earth

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.
X360
WiiU