Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiWiiUX360
Okładka The Avengers: Battle for Earth (WiiU)

The Avengers: Battle for Earth

Marvel Avengers: Bitwa o Ziemię

The Avengers: Battle for Earth to zręcznościówka oparta na licencji firmy Marvel Comics. Gracze wcielają się w tytułowych Mścicieli i mogą pokierować takimi superbohaterami jak Kapitan Ameryka, Iron Man, Hulk, Czarna Wdowa, Thor czy Hawkeye.

Akcji | Kinect | komiksy | superbohaterowie | filmy | Marvel Comics

Okładka The Avengers: Battle for Earth (WiiU)

producent: Ubisoft

wydawca: Ubisoft

Strona oficjalna

data premiery gry:

30paź2012

X360

4gru2012

WiiU
Kolekcja gier
Obserwuj grę

The Avengers: Battle for Earth to zręcznościowa gra akcji osadzona w pełnym superbohaterów uniwersum Marvel Comics. Całość opracowało wewnętrzne studio firmy Ubisoft.

Gra oparta jest na cyklu komiksowym Secret Invasion z 2008 roku. Fabuła opowiada o inwazji na Ziemię agresywnej rasy obcych znanej jako Skrull. Istoty te posiadają umiejętność zmieniania kształtów i przez kilka lat przed rozpoczęciem ataku po cichu wyeliminowały wielu superbohaterów, a następnie zajęły ich miejsce. Teraz powstrzymać kosmitów mogą jedynie Mściciele (ang. Avengers) – elitarna grupa herosów, w skład której wchodzi m.in. Kapitan Ameryka, Iron Man, Hulk, Czarna Wdowa, Thor oraz Hawkeye.

Gra wykorzystuje kontroler ruchowy Kinect. Dzięki temu każdy gracz może w pełni wcielić się w swojego ulubionego superbohatera i własnym ciałem kontrolować jego poczynania.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer  

Oczekiwania czytelników: 5,7 / 10 na podstawie 11 głosów czytelników.

Gry podobne do The Avengers: Battle for Earth

Klasyfikacja PEGI The Avengers: Battle for Earth

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.
Marvel Avengers: Battle for Earth zmierza na Kinecta i Wii U
Marvel Avengers: Battle for Earth zmierza na Kinecta i Wii U

wiadomość12 maja 2012

Firmy Ubisoft i Marvel Entertainment zapowiedziały Marvel Avengers: Battle for Earth. Gra tworzona jest z myślą o Wii U oraz Xboksie 360 z Kinectem.

X360
WiiU