Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Bullet Run (PC)
OkładkaBullet Run (PC)

Bullet Run PC

Kolejna strzelanka pierwszoosobowa free-to-play. Tym razem wcielamy się w uczestników programu telewizyjnego, którzy walczą ze sobą na arenach przy pomocy pistoletów, karabinów i innych rodzajów broni.

Akcji | FPP | zagraj za darmo | MMOFPS | FPS | sieciowe | MMO | strzelanki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Bullet Run Premiera PC

premiera światowa

1sierpnia2012

Gra przestała działać

8marca2013

producent: Acony wydawca: Daybreak Game Company / Sony Online Entertainment Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

UWAGA: 8 marca 2013 roku oficjalne serwery gry zostały zamknięte i wstrzymano jej dalszy rozwój.

Bullet Run to strzelanka pierwszoosobowa w systemie free-to-play. Produkcja została stworzona przez studio ACONY Games, które wcześniej pracowało nad podobną grą – Hedone.

W Bullet Run wcielamy się w uczestników futurystycznego, brutalnego programu telewizyjnego, którzy stają w szranki o sławę, oglądalność i wielkie pieniądze. Z tego względu podczas bitew zawodnicy są śledzeni przez kamery, a ich „zagrania” komentowane w żywiołowy sposób. Biorąc udział w zabawie gracze zdobywają punkty doświadczenia i wirtualną walutę, za którą można rozwinąć postać i kupić nowe dodatki. Oczywiście w grze nie brakuje mikrotransakcji – większość przedmiotów da się kupić za prawdziwe pieniądze.

Każde ze spotkań sprowadza się do standardowej walki w jednym z dwóch trybów, Team Deathmatch lub Dominion, na sześciu zróżnicowanych arenach (od terenów industrialnych, przez pustynne bezludzia, aż po tropikalne wyspy). W grze może spotkać się maksymalnie 20 osób. Do dyspozycji uczestników oddano pistolety, karabiny, czy granaty. Dodatkowo za pokonywanie i ośmieszanie wrogów zawodnicy są nagradzani punktami Heat, które otwierają dostęp do specjalnych zdolności. Podkręcając atmosferę widowiska możemy skorzystać między innymi z miniguna, wejść w tryb berserkera lub zadawać większe obrażenia. Z czasem zwiększa się też sława postaci, co otwiera dostęp do kolejnych opcji i atrakcji urozmaicających zabawę.

Twórcy Bullet Run przygotowali kilka specjalnych opcji z myślą o kreatywnych graczach. Przede wszystkim, gra zawiera rozbudowany system modyfikowania broni – możemy zestawić ze sobą dziesiątki różnych elementów. Ponadto każdy model karabinu da się ręcznie pomalować i w ten sposób nadać mu odrobinę własnego stylu. Gra pozwala na modyfikowanie wizualne nie tylko śmiercionośnych zabawek, ale też samych postaci. Graficznie Bullet Run prezentuje się nieźle, bo został stworzony na bazie silnika Unreal Engine 3.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Ocena użytkowników: 7 / 10 na podstawie 77 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.0 / 10 na podstawie 5 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Bullet Run

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Bullet Run Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Core i5 2.6 GHz
  • 1 GB RAM (2 GB RAM - Vista/7)
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 GT lub lepsza)
  • Windows XP/Vista/7