Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Bullet Run (PC)

Bullet Run PC

Kolejna strzelanka pierwszoosobowa free-to-play. Tym razem wcielamy się w uczestników programu telewizyjnego, którzy walczą ze sobą na arenach przy pomocy pistoletów, karabinów i innych rodzajów broni.

Akcji | FPP | zagraj za darmo | MMOFPS | FPS | sieciowe | MMO | strzelanki

Gra przestała działać 8 marca 2013

PC Windows
Okładka Bullet Run (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

1sierpnia2012

premiera światowa

Gra Bullet Run przestała działać

8marca2013

Kolekcja gier
Obserwuj grę

UWAGA: 8 marca 2013 roku oficjalne serwery gry zostały zamknięte i wstrzymano jej dalszy rozwój.

Bullet Run to strzelanka pierwszoosobowa w systemie free-to-play. Produkcja została stworzona przez studio ACONY Games, które wcześniej pracowało nad podobną grą – Hedone.

W Bullet Run wcielamy się w uczestników futurystycznego, brutalnego programu telewizyjnego, którzy stają w szranki o sławę, oglądalność i wielkie pieniądze. Z tego względu podczas bitew zawodnicy są śledzeni przez kamery, a ich „zagrania” komentowane w żywiołowy sposób. Biorąc udział w zabawie gracze zdobywają punkty doświadczenia i wirtualną walutę, za którą można rozwinąć postać i kupić nowe dodatki. Oczywiście w grze nie brakuje mikrotransakcji – większość przedmiotów da się kupić za prawdziwe pieniądze.

Każde ze spotkań sprowadza się do standardowej walki w jednym z dwóch trybów, Team Deathmatch lub Dominion, na sześciu zróżnicowanych arenach (od terenów industrialnych, przez pustynne bezludzia, aż po tropikalne wyspy). W grze może spotkać się maksymalnie 20 osób. Do dyspozycji uczestników oddano pistolety, karabiny, czy granaty. Dodatkowo za pokonywanie i ośmieszanie wrogów zawodnicy są nagradzani punktami Heat, które otwierają dostęp do specjalnych zdolności. Podkręcając atmosferę widowiska możemy skorzystać między innymi z miniguna, wejść w tryb berserkera lub zadawać większe obrażenia. Z czasem zwiększa się też sława postaci, co otwiera dostęp do kolejnych opcji i atrakcji urozmaicających zabawę.

Twórcy Bullet Run przygotowali kilka specjalnych opcji z myślą o kreatywnych graczach. Przede wszystkim, gra zawiera rozbudowany system modyfikowania broni – możemy zestawić ze sobą dziesiątki różnych elementów. Ponadto każdy model karabinu da się ręcznie pomalować i w ten sposób nadać mu odrobinę własnego stylu. Gra pozwala na modyfikowanie wizualne nie tylko śmiercionośnych zabawek, ale też samych postaci. Graficznie Bullet Run prezentuje się nieźle, bo został stworzony na bazie silnika Unreal Engine 3.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Ocena czytelników: 7,1 / 10 na podstawie 76 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.0 / 10 na podstawie 5 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Bullet Run

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe Bullet Run

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core i5 2.6 GHz
  • 1 GB RAM (2 GB RAM - Vista/7)
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 GT lub lepsza)
  • Windows XP/Vista/7
Wieści ze świata (Dead Space 3, L.A. Noire, Bullet Run, Fuzzy Slaughter) 5/2/13
Wieści ze świata (Dead Space 3, L.A. Noire, Bullet Run, Fuzzy Slaughter) 5/2/13

wiadomość5 lutego 2013

Dziś piszemy m.in. o popularności wersji demonstracyjnej Dead Space 3, filmie prezentującym wpadki aktorów wcielających się w bohaterów gry L.A. Noire, zamknięciu serwerów Bullet Run, a także kickstarterowej akcji gry Fuzzy Slaughter. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wystartowała gra Bullet Run – strzelanka free-to-play od Sony Online Entertainment
Wystartowała gra Bullet Run – strzelanka free-to-play od Sony Online Entertainment

wiadomość1 sierpnia 2012

Wystartowała strzelanka free-to-play Bullet Run, za którą odpowiada firma Sony Online Entertainment oraz studio ACONY Games. W grze wcielamy się w uczestników futurystycznego show, walczących na arenach.

Bullet Run pojawi się latem na PC – więcej informacji o nowej strzelance free-to-play
Bullet Run pojawi się latem na PC – więcej informacji o nowej strzelance free-to-play

wiadomość23 maja 2012

Zapowiedziana wczoraj strzelanka free-to-play Bullet Run zostanie wydana latem na pecetach. Firma Sony ujawniła więcej informacji na temat tej produkcji.

Bullet Run w produkcji - nowa, multiplayerowa strzelanka free-to-play od firmy Sony
Bullet Run w produkcji - nowa, multiplayerowa strzelanka free-to-play od firmy Sony

wiadomość22 maja 2012

Firma Sony poinformowała, że trwają prace nad muliplayerowym shooterem FPP free-to-play pod tytułem Bullet Run. Produkcja będzie inspirowana programami reality show i ma zapewnić zabawę 20 graczom jednocześnie.