Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 maja 2012, 13:35

autor: Hed

Bullet Run pojawi się latem na PC – więcej informacji o nowej strzelance free-to-play

Zapowiedziana wczoraj strzelanka free-to-play Bullet Run zostanie wydana latem na pecetach. Firma Sony ujawniła więcej informacji na temat tej produkcji.

Bullet Run pojawi się latem na PC – więcej informacji o nowej strzelance free-to-play - ilustracja #1

Nowa strzelanka free-to-play Bullet Run, o której pisaliśmy wczoraj, pojawi się latem na pecetach. Firma Sony Online Entertainment potwierdziła to i ujawniła szczegóły gry tworzonej przez studio ACONY Games. Produkcja dystrybuowana cyfrowo będzie utrzymana w konwencji programu telewizyjnego. Wcielimy się w uczestników próbujących podkręcić atmosferę show, wyrażaną wskaźnikiem Heat, za który odblokujemy umiejętności. Wśród nich znajdą się zdolności między innymi zwiększające obrażenia lub dające chwilowy dostęp do miniguna. W grze pojawi się też system aktywnego ładowania broni, przypominający rozwiązanie znane z serii Gears of War.

Twórcy zamierzają przygotować dwa tryby rozgrywki – Team Deathmatch oraz Dominion – w których zmierzy się maksymalnie 20 graczy. Bullet Run będzie zawierał sześć zróżnicowanych aren, od lokacji industrialnych, przez tropikalne wyspy, aż po pustynne bezludzia. Dodatkową opcją ma być możliwość wpływania na wygląd i ustawienia postaci oraz karabinów. Także za pomocą setek przedmiotów dostępnych we wbudowanym sklepie. Część z nich zagwarantuje bonusy do zdobywanego doświadczenia i innych właściwości postaci, czy uzbrojenia – kupimy je naturalnie za wirtualną walutę nabijaną podczas zabawy lub wymienianą na prawdziwe pieniądze.

Do powyższych właściwości trzeba dodać rozbudowany system progresu, dzięki któremu będziemy regularnie zdobywać nowe elementy oraz opcje społecznościowe. Nie zabraknie takich pomysłów jak lista przyjaciół, rankingi, pokoje rozmów, rzucanie wyzwań, czy motywy podkręcającace rywalizację. Jak widać, Bullet Run zostanie wyposażony we wszelkie możliwe funkcje, więc powinien bez problemów stanąć do rywalizacji z innymi produkcjami free-to-play, które ostatnio pojawiają się hurtowo. Kilka ciekawych tytułów tego typu wydanych w tym roku opisaliśmy nawet w specjalnym materiale. Na oficjalnej stronie gry można zapisywać się na jej betę.

  1. Oficjalna strona Bullet Run