Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 16 maja 2012

Aktualizacja polskiego PS Store (Sonic the Hedgehog 4 Episode II, PixelJunk 4am, Apokaliptyczna wyprzedaż)

Ender, 16 maja 2012, 20:30

Jak co środę, Sony zaktualizowało zawartość polskiego PS Store. W tym tygodniu, będziemy mogli ściągnąć pełną wersję nowego epizodu przygód Sonica oraz tytuły, takie jak Saints Row: The Third oraz PixelJunk 4am. Poza tym, rozpoczęła się również specjalna "Apokaliptyczna" wyprzedaż, w której znajdziemy, między innymi dodatki do gier z serii Fallout.

Sniper: Ghost Warrior 2 także w edycji dla kolekcjonerów

Olek, 16 maja 2012, 19:02

Firma City Interactive poinformowała, że gra Sniper: Ghost Warrior 2, która premierę będzie miała 21 sierpnia, ukaże się na rynkach zachodnich również w specjalnych edycjach – limitowanej oraz kolekcjonerskiej. Nabywcy tej ostatniej mogą liczyć m.in. na dodatkowe postacie i uzbrojenie oraz podręcznik szkoleniowy snajpera.

Powstaje ambitna „gra w stylu MMO” na następną generację konsol – być może tworzą ją twórcy Fable

Hed, 16 maja 2012, 18:54

Według plotek studio Lionhead pracuje nad ambitną „grą w stylu MMO”, która trafi na następną generację konsol. Podobno projekt będzie świeżą próbą połączenia rozgrywki solowej z kooperacją i zabawą wieloosobową.

Europejski Festiwal Gier Digital Dragons 2012 – znamy nominowanych

Olek, 16 maja 2012, 17:00

W kalendarzu branżowych wydarzeń w Posce przybyła nowa pozycja – Europejski Festiwal Gier. Impreza zaplanowana na 24 i 25 maja stanowić ma okazję do wymiany doświadczeń, prezentacji dokonań i nawiązywania kontaktów biznesowych. Organizator, którym jest Krakowski Park Technologiczny, zaprosił do udziału największych producentów, dystrybutorów i wydawców gier w Polsce.

Wieści ze świata (Mass Effect 3, Grand Theft Auto V, The Last of Us) 16/5/12

Sarge, 16 maja 2012, 15:05

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatku DLC do gry Mass Effect 3, liście samochodów w Grand Theft Auto V, nowym zwiastunie The Last of Us, częściowych wynikach sprzedaży Legend of Grimrock, a także zamkniętych beta testach The Secret World.

Studio Volition pracuje nad Saints Row 4 i grą na konsole nowej generacji?

Sarge, 16 maja 2012, 14:20

Pojawiły się plotki, jakoby studio Volition pracowało nad Saints Row 4 oraz grą na konsole nowej generacji. Informacja na temat czwartej części Saints Row nie jest zaskoczeniem, bo jeszcze przed premierą trzeciej odsłony twórcy wspominali o możliwości wydania „czwórki”.

Dodatek Kolekcja 1 do gry Call of Duty: Modern Warfare 3 na PC dostępny w polskich sklepach

Sarge, 16 maja 2012, 13:43

Do polskich sklepów trafił nowy produkt o nazwie Call of Duty: Modern Warfare 3 - Kolekcja 1. Jest to dostępny w pudełku kod, pozwalający ściągnąć pierwszy pełnoprawny dodatek DLC do strzelaniny studia Infinity Ward w wersji na PC.

Star Wars: The Old Republic za darmo raz jeszcze - bezpłatny dostęp do gry w weekend

Hed, 16 maja 2012, 12:39

Jutro rozpocznie się kolejny darmowy weekend z grą Star Wars: The Old Republic. Do poniedziałku fani MMO będą mogli sprawdzić dzieło studia BioWare bez dokonywania żadnych opłat.

Max Payne 3 w polskiej wersji językowej na PC, Xbox 360 i Playstation 3

Adrian Werner, 16 maja 2012, 12:20

Firma Cenega poinformowała, że konsolowe wydania gry Max Payne 3 zadebiutują na naszym rynku w wersji anglojęzycznej. Polskie napisy dodane zostaną w późniejszym terminie. Z kolei wydanie na PC zadebiutuje 1 czerwca, od razu w wersji zlokalizowanej kinowo.

THQ odnotowuje ogromne straty w 2012 roku fiskalnym

sathorn, 16 maja 2012, 12:06

Firma THQ od pewnego czasu boryka się ze sporymi problemami finansowymi. Mimo zmiany strategii biznesowej, wydawca wciąż odnotowuje gigantyczne straty. Jak wielkie?

Nvidia zapowiedziała przeznaczoną do obsługi grania w chmurze kartę GeForce Grid

Adrian Werner, 16 maja 2012, 11:28

Firma Nvidia ujawniła kartę GeForce Grid, która ma znacząco ulepszyć granie w chmurze. Technologia ta wykorzystana zostanie m.in. przez usługę Gaikai.

Modyfikacja DayZ z zombiakami w roli głównej pięciokrotnie zwiększyła sprzedaż gry ArmA II

Sarge, 16 maja 2012, 11:10

Nieczęsto się zdarza, by fanowska modyfikacja znacząco wpłynęła na popularność gry. Najwyraźniej tak się jednak stało w przypadku taktycznej strzelaniny ArmA II, której sprzedaż wzrosła kilkukrotnie od czasu publikacji moda DayZ.

THQ chce sprzedać grę Devil's Third. Były problemy podczas produkcji

Hed, 16 maja 2012, 10:26

Devil's Third, czyli nowa gra twórcy Dead or Alive i Ninja Gaiden, jest zagrożona. Dotychczasowy wydawca – THQ - zamierza sprzedać ją innej firmie, bo nie będzie w stanie na niej zarobić.

South Park: The Game zadebiutuje dopiero w 2013 roku

Sarge, 16 maja 2012, 10:15

Raport finansowy firmy THQ za poprzedni rok fiskalny przyniósł wiele interesujących wieści na temat produkcji amerykańskiego wydawcy. Dowiedzieliśmy się m.in. o przesunięciu premiery gry South Park: The Game.

Gra Guild Wars 2 ukaże się pod koniec czerwca?

DogGhost, 16 maja 2012, 09:33

W amerykańskiej sieci sklepów Fry pojawiły się plakaty informujące, że gra MMO Guild Wars 2 zadebiutuje 28 czerwca. Podobną datę premiery sugerują również niektóre internetowe sklepy.

11 mln egzemplarzy gier z serii Saints Row w sklepach oraz termin premiery dodatku Enter the Dominatrix

Sarge, 16 maja 2012, 09:10

Firma THQ przedstawiła liczby świadczące o popularności serii Saints Row oraz jej najnowszej, trzeciej odsłony. Ujawniono również orientacyjny termin premiery Enter the Dominatrix - samodzielnego rozszerzenia do gry Saints Row: The Third.

W połowie sierpnia wcielimy się w Śmierć z Darksiders II – znamy dokładną datę premiery gry

Hed, 16 maja 2012, 09:05

Druga produkcja studia Vigil o Jeźdźcach Apokalipsy zostanie wydana 14 sierpnia. Firma THQ zapewnia, że Darksiders II cieszy się dużym zainteresowaniem i otrzyma większe wsparcie marketingowe niż „jedynka”.