Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 maja 2012, 19:02

autor: Olek

Sniper: Ghost Warrior 2 także w edycji dla kolekcjonerów

Firma City Interactive poinformowała, że gra Sniper: Ghost Warrior 2, która premierę będzie miała 21 sierpnia, ukaże się na rynkach zachodnich również w specjalnych edycjach – limitowanej oraz kolekcjonerskiej. Nabywcy tej ostatniej mogą liczyć m.in. na dodatkowe postacie i uzbrojenie oraz podręcznik szkoleniowy snajpera.

Sniper: Ghost Warrior 2 także w edycji dla kolekcjonerów - ilustracja #1

Sniper: Ghost Warrior 2 to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych przez miłośników wirtualnego strzelania premier tego roku. Producent – firma City Interactive nie kryje dużych nadziei związanych z sequelem hitu sprzed dwóch lat. Atrakcją dla fanów mają być specjalne edycje – kolekcjonerska i limitowana dostępne na wszystkich platformach sprzętowych, na jakie gra zostanie wydana (PC, Xbox 360 i PS3 – przyp. red.).

W efektownym pudełku Sniper: Ghost Warrior 2 – Collector's Edition poza płytą z grą znajdą się: album z ilustracjami (artbook), podręcznik snajpera, instrukcja użytkownika oraz krążek CD. Nie zabraknie także pakietu materiałów typu DLC, obejmującego bonusowy karabin i dodatkowe trzy grywalne postaci do zabawy w trybie multiplayer, a także kolekcję specjalnych pocisków (Running Wont ´t Help, Got You Sucka, Next Stop Your Head oraz Sniper 2).

Sniper: Ghost Warrior 2 także w edycji dla kolekcjonerów - ilustracja #2

Zdecydowanie skromniej przedstawia się Sniper: Ghost Warrior 2 – Limited Edition. W tym przypadku w pudełku zapakowanym w wytłaczaną obwolutę umieszczone zostaną płyta z grą i podręcznik gracza, a bonusami w formie DLC będą dodatkowy karabin snajperski przeznaczony do trybu multiplayer oraz specjalny pocisk.

Sniper: Ghost Warrior 2 także w edycji dla kolekcjonerów - ilustracja #3

Póki co nie wiemy, jaka będzie cena niestandardowych edycji Snipera 2. Co ciekawe, na internetowej witrynie norweskiego oddziału sieci handlowej GameStop znaleźć można Sniper: Ghost Warrior 2 – Special Edition. Różni się ona od kolekcjonerskiej jedynie tym, że zamiast podręcznika snajpera w zestawie znalazł się kubek z logiem gry. Niewykluczone jednak, że taki pakiet oferowany będzie wyłącznie w Skandynawii.

Wszystkich zainteresowanych szczegółami na temat gry Sniper: Ghost Warrior 2 zachęcamy do lektury zapowiedzi oraz obejrzenia najciekawszych materiałów wideo związanych z produkcją firmy City Interactive.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Sniper: Ghost Warrior 2
  2. Graliśmy w Sniper: Ghost Warrior 2
  3. Sniper: Ghost Warrior 2 - pierwsze spojrzenie
  4. Video Sniper: Ghost Warrior 2 - CryEngine 3 Tech Demo
  5. Video Sniper: Ghost Warrior 2 – trailer #1