Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 kwietnia 2012, 14:47

City Interactive ujawnia datę premiery Sniper: Ghost Warrior 2 – gra trafi do sklepów 21 sierpnia

Poznaliśmy dokładną datę premiery gry Sniper: Ghost Warrior 2. Produkcja polskiej firmy City Interactive trafi do sklepów 21 sierpnia w wersji na PC oraz konsole.

City Interactive ujawnia datę premiery Sniper: Ghost Warrior 2 – gra trafi do sklepów 21 sierpnia - ilustracja #1

Firma City Interactive poinformowała, że gra Sniper: Ghost Warrior 2 zostanie wydana 21 sierpnia tego roku. Tym samym producent uściślił swoje plany wydawnicze, które zakładały wypuszczenie drugiej odsłony serii strzelanek na przełomie II i III kwartału tego roku. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, produkcja trafi na komputery oraz konsole (Xbox 360 i PlayStation 3). Pierwszy Sniper: Ghost Warrior sprzedał się w nakładzie 2,5 miliona egzemplarzy.

Producent przygotował nową stronę Sniper: Ghost Warrior 2, na której znajdziecie sporo różnych materiałów i informacji, w tym sporo całkiem ładnych obrazków. Dzieło Polaków powstaje na bazie silnika CryEngine 3 i ponownie będzie koncentrowało się na „działalności” strzelców wyborowych. Szykuje się niezła produkcja, w której autorzy mają szanse poprawić błędy pierwowzoru. „Jedynka” spotkała się ze zróżnicowanym przyjęciem, ale zainteresowała wielu graczy.

City Interactive ujawnia datę premiery Sniper: Ghost Warrior 2 – gra trafi do sklepów 21 sierpnia - ilustracja #2

Więcej na temat gry dowiedziecie się między innymi z naszego tekstu sprzed dwóch tygodni. Mieliśmy okazję zagrać w Sniper: Ghost Warrior 2 i spisać wrażenia. City Interactive zamierza zaskoczyć graczy większym zróżnicowaniem graficznym nowym systemem sztucznej inteligencji oraz realistycznymi akcentami (np. odwzorowaniem wpływu pogody). Warto przypomnieć, że to nie jedyna snajperska gra w tym roku – w maju pojawi się Sniper Elite V2.

  1. Oficjalna strona Sniper: Ghost Warrior 2
  2. Graliśmy w Sniper: Ghost Warrior 2