Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 kwietnia 2012, 13:33

autor: Bartek "Kiljan" Kiljański

Soul Sacrifice zmierza na PlayStation Vita

W najnowszym wydaniu japońskiego magazynu Famitsu pojawiły się wzmianki o nadchodzącej grze akcji na nową kieszonkową konsolę Sony. Możemy się spodziewać klimatycznego tytułu osadzonego w mrocznym świecie fantasy.

Capcom szykuje Soul Sacrifice na PlayStation Vita - ilustracja #1
Czy jesteś gotów?

Zapowiedź Soul Sacrifice pojawiła się na łamach magazynu Famitsu w postaci sześciu stron pełnych grafik okraszonych śladowymi ilościami informacji. Wśród obrazków znaleźć można wzmianki o historii czarodzieja, świecie fantasy ukazanym w wysokiej jakości, rozbudowanym systemie walki, a także oświadczenie, że gra „zatrzęsie Twoją duszą” (ang. Shake your soul). Na jednej z ilustracji możemy zobaczyć czwórkę postaci walczących z pokaźnych rozmiarów smokiem, co niewątpliwie budzić może skojarzenia z popularną w Japonii serią Monster Hunter firmy Capcom. Pomimo tego nie możemy jednoznacznie stwierdzić, czy Soul Sacrifice będzie spin-offem tego cyklu, gdyż na chwilę obecną nie znamy jeszcze developera gry.

Capcom szykuje Soul Sacrifice na PlayStation Vita - ilustracja #2

Na oficjalnej stronie znaleźć można krótki teaser opatrzony angielskimi podpisami. Jest on jednak równie zagadkowy jak zamieszczone na łamach Famitsu grafiki (z którymi zapoznać się możemy pod tym linkiem). Pozostaje nam tylko czekać do 10-go maja, kiedy to (wg Informacji zamieszczonych na witrynie) zostanie ujawnionych więcej szczegółów odnośnie tego tytułu.