Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 maja 2012, 12:39

autor: Hed

Star Wars: The Old Republic za darmo raz jeszcze - bezpłatny dostęp do gry w weekend

Jutro rozpocznie się kolejny darmowy weekend z grą Star Wars: The Old Republic. Do poniedziałku fani MMO będą mogli sprawdzić dzieło studia BioWare bez dokonywania żadnych opłat.

Star Wars: The Old Republic za darmo raz jeszcze - bezpłatny dostęp do gry w weekend - ilustracja #1

Organizowanie darmowych weekendów najwyraźniej weszło w nawyk twórcom gry Star Wars: The Old Republic. Kolejny z nich rozpocznie się jutro i potrwa do poniedziałku. Podobnie jak poprzednio, akcja jest skierowana do osób, które jeszcze nie miały okazji sprawdzić produkcji. Tacy gracze będą mogli założyć konto i bezpłatnie pohasać po startowej planecie w skórze rycerza Jedi, przemytnika, łowcy nagród, wojownika Sith lub innych dostępnych klas.

Wzięcie udziału w weekendzie ze Star Wars: The Old Republic nie wymaga podawania danych kart kredytowych i dokonywania żadnych opłat – wystarczy jutro udać się na stronę promocyjną, aby założyć konto i ściągnąć grę. Postacie stworzone podczas tego wydarzenia nie będą kasowane, więc osoby, które chciałyby kontynuować zabawę w pełnej wersji nie będą musiały zaczynać od zera. Więcej szczegółów na temat oferty i jej ograniczeń znajdziecie tutaj.

Star Wars: The Old Republic to produkcja studia BioWare, które do tej pory skupiało się na rozgrywce solowej. Tym razem deweloper zaserwował w miarę standardowego, ale ciekawego MMORPG-a na licencji Gwiezdnych Wojen. Gra zadebiutowała w grudniu ubiegłego roku i spotkała się z dobrym przyjęciem. Niestety, wydaje się, że nie jest ona aż tak dużym sukcesem jak chciałby wydawca. Niedawno dowiedzieliśmy się, że tytuł stracił 400 tysięcy subskrybentów.

  1. Informacje o darmowym weekendzie