Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 maja 2012, 13:43

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Dodatek Kolekcja 1 do gry Call of Duty: Modern Warfare 3 na PC dostępny w polskich sklepach

Do polskich sklepów trafił nowy produkt o nazwie Call of Duty: Modern Warfare 3 - Kolekcja 1. Jest to dostępny w pudełku kod, pozwalający ściągnąć pierwszy pełnoprawny dodatek DLC do strzelaniny studia Infinity Ward w wersji na PC.

8 maja w serwisie dystrybucji cyfrowej Steam pojawił się pełnoprawny dodatek DLC Collection 1 do gry Call of Duty: Modern Warfare 3. Teraz firma Licomp Empik Multimedia zdecydowała się wydać to rozszerzenie w formie pudełkowej, choć dotyczy to jedynie wersji pecetowej.

Opakowania oznaczone jako Call of Duty: Modern Warfare 3 – Kolekcja 1 są już sprzedawane w polskich sklepach. W środku nie znajdziemy jednak żadnej płyty, a jedynie kod pozwalający na pobranie dodatku za pośrednictwem serwisu Steam. Do działania wymagana jest polska, pudełkowa wersja gry Call of Duty: Modern Warfare 3. Kolekcja 1 jest dostępna m.in. w Sklepie GRY-OnLine w cenie 54,90 złotych.

Dodatek Kolekcja 1 do gry Call of Duty: Modern Warfare 3 na PC dostępny w polskich sklepach - ilustracja #1

W skład rozszerzenia Kolekcja 1 wchodzi zawartość dostępna wcześniej w usługach Xbox Live oraz PlayStation Network. Dodatek wprowadza cztery mapy do tradycyjnych zmagań sieciowych (Liberation, Piazza, Overwatch, Black Box) oraz dwa poziomy do trybu Operacje Specjalne (Black Ice, Negotiator).

Call of Duty: Modern Warfare 3 to kolejna odsłona niezwykle popularnej pierwszoosobowej strzelaniny, która zadebiutowała w listopadzie ubiegłego roku na PC, PlayStation 3, Xboksie 360, Wii oraz DS-ie. W naszym kraju została wydana przez firmę Licomp Empik Multimedia w polskiej kinowej wersji językowej (napisy) na pierwszych trzech platformach sprzętowych.