Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Call of Duty: Modern Warfare 3 - Collection 1 (PC)
OkładkaCall of Duty: Modern Warfare 3 - Collection 1 (PC)

Call of Duty: Modern Warfare 3 – Kolekcja 1 PC

Call of Duty: Modern Warfare 3 - Collection 1

Pierwsze, pełnoprawne rozszerzenie do niezwykle popularnej strzelaniny Call of Duty: Modern Warfare 3. Dodatek tradycyjnie rozbudowuje tryb wieloosobowy o nowe mapy przeznaczone do rozgrywek sieciowych.

To jest dodatek do gry Call of Duty: Modern Warfare 3.

Akcji | FPP | Call of Duty | współczesne konflikty | strzelanki

Call of Duty: Modern Warfare 3 – Kolekcja 1 Premiera PC

8maja2012

pudełko PL

15maja2012

producent: Infinity Ward wydawca: Activision Blizzard wydawca PL: Licomp Empirical Multimedia Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Call of Duty: Modern Warfare 3 – Kolekcja 1

Far Cry 3

Battlefield 3

Crysis 3

Kolekcja 1 to pierwszy dodatek do gry Call of Duty: Modern Warfare 3. Rozszerzenie na PC zostało wydane w wersji pudełkowej, stanowiąc alternatywę dla zwolenników tradycyjnej dystrybucji. W środku opakowania nie znajdziemy jednak płyty, a jedynie kartkę z kodem pozwalającym ściągnąć cyfrową zawartość za pośrednictwem usługi Steam. Wymagane jest zatem posiadanie takiego konta.

W ramach Kolekcji 1 otrzymujemy cztery mapy do tradycyjnych zmagań sieciowych (Liberation, Piazza, Overwatch, Black Box) oraz dwa poziomy do trybu Operacje Specjalne (Czarny lód, Negocjator). W lokacji Liberation zmagania toczą się w parku, gdzie na otwartym terenie odnajdą się  snajperzy i żołnierze z karabinkami szturmowemu. Zupełnie odwrotnie jest w przypadku mapy Piazza zlokalizowanej we Włoszech, gdzie preferowana jest raczej walka na bliski dystans za pomocą strzelb i pistoletów maszynowych. Z kolei Overwatch przenosi nas na plac budowy w Nowym Jorku, a w Black Box walczymy w okolicach rozbitego samolotu Air Force One w Południowej Kaliforni. W misji Czarny lód zadaniem gracza jest dojechać na skuterach śnieżnych do kopalni diamentów i wysadzić ją. Z kolei etap Negocjator zabiera nas do Indii, gdzie zajmujemy się ewakuacją zakładników. Najpierw przebijamy się przez kolejne pokoje budynku, by z czasem przedostać się na ulice. Wszystko to w zabójczym tempie, gdyż Rosjanie z brutalną systematycznością rozstrzeliwują bezbronnych cywilów.

Wprowadzone mapy wieloosobowe opierają się na znanej fanom serii Call of Duty mechanice rozgrywki – ma być szybko, dynamicznie i efektownie. W dalszym ciągu brakuje pojazdów do wykorzystania, a starcia odbywają się na niewielkim obszarze. Dzięki temu cały czas możemy spotykać nowych przeciwników i nie ma momentów przestoju, co spodoba się fanom ciągłej akcji i zręcznościowej zabawy. Całość działa na tym samym silniku co podstawowa wersja gry, więc oprawa graficzna nie doczekała się żadnych poprawek, ale projekt aren jest znacznie ciekawszy niż tych z podstawowej wersji Modern Warfare 3.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1-18  

Ocena użytkowników: 6,6 / 10 na podstawie 91 głosów czytelników.

Call of Duty: Modern Warfare 3 – Kolekcja 1 cena w dniu premiery: 59,99 PLN

Klasyfikacja PEGI Call of Duty: Modern Warfare 3 – Kolekcja 1

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Call of Duty: Modern Warfare 3 – Kolekcja 1 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Core 2 Duo 2.8 GHz
  • 2 GB RAM (4 GB dla Vista/7)
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza)
  • 16 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7
  • łącze internetowe