Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 kwietnia 2012, 13:45

autor: Hed

Call of Duty: Modern Warfare 3 – dodatki DLC trafią na PC w maju

W maju fani pecetowej wersji Call of Duty: Modern Warfare 3 doczekają się dodatków DLC do trybu multiplayer. Nowe mapy i scenariusze pojawią się na komputerach 8 maja, w kilka tygodni po swojej premierze na konsolach.

Call of Duty: Modern Warfare 3 – dodatki DLC trafią na PC w maju - ilustracja #1

W przyszłym miesiącu pecetowi fani Call of Duty: Modern Warfare 3 w końcu doczekają się dodatków DLC do gry - 8 maja Activision wypuści pakiet Content Collection. W zestawie znajdziemy cztery nowe mapy (Black Box, Piazza, Liberation, Overwatch) oraz dwie misje typu Spec Ops (Negotiator, Black Ice). Cena rozszerzenia wzbogacającego tryb multiplayer nie została podana, ale można domyślać się, że będzie wynosiła ona kilkadziesiąt złotych.

Wspomniana zawartość dodatkowa trafiła wcześniej na konsole – w marcu na Xboksa 360 i w kwietniu na PlayStation 3. Pecetowcy musieli uzbroić się w cierpliwość i liczyć na to, że wydawca zainteresuje się także ich ulubioną platformą. Wersja Call of Duty: Modern Warfare 3 na PC jest ewidentnie mniejszym priorytetem dla wydawcy, bo mimo obietnic nie doczekała się nawet wsparcia dla Call of Duty Elite, czyli platformy skierowanej do fanów gry.

Przypominamy, że właśnie trwa darmowy weekend z Modern Warfare 3 na Steamie, dzięki któremu można pograć bezpłatnie w trybie multiplayer.

  1. Oficjalna strona Modern Warfare 3