Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 kwietnia 2012, 08:07

autor: Hed

Steam i Activision zapraszają na kolejny darmowy weekend z Call of Duty: Modern Warfare 3

Od czwartku na Steamie będzie można grać za darmo w tryb multiplayer Call of Duty: Modern Warfare 3. Kolejny darmowy weekend z grą może pomóc w poprawieniu malejącej sprzedaży na pecetach.

Steam i Activision zapraszają na kolejny darmowy weekend z  Call of Duty: Modern Warfare 3  - ilustracja #1

W ten weekend na Steamie będzie można pograć za darmo w tryb multiplayer z gry Call of Duty: Modern Warfare 3. Informacja została podana bezpośrednio na platformie, gdzie wyjaśniono, że zabawa rozpocznie się w czwartek o godzinie 19.00 (a zakończy prawdopodobnie w poniedziałek rano). Użytkownicy sklepu mogą ściągać potrzebne pliki już teraz, aby zawczasu przygotować się do gry. Instalacja rozgrywki wieloosobowej zajmuje ok 6,8 GB miejsca na dysku.

Darmowe weekendy są organizowane na Steamie regularnie (np. z gry Nuclear Dawn), chociaż rzadko mamy okazję pograć bezpłatnie w tak duży i znany tytuł jak najnowsza odsłona Call of Duty. Tryb multiplayer z Modern Warfare 3 to jedna z głównych atrakcji produkcji firmy Activision i studia Infinity Ward, więc na pewno niejedna osoba skusi się na zakup pełnej wersji. Dzięki temu Activision ma szansę poprawić malejącą sprzedaż gry na pecetach.

Call of Duty: Modern Warfare 3 to trzecia odsłona najbardziej znanej podserii marki Call of Duty. Twórcy ponownie skupili się na współczesnych, fikcyjnych konfliktach, zabierając gracza w szaloną podróż po różnych zakamarkach świata. Dodatkiem do trybu multiplayer, jak zwykle opartego na systemie rozwoju i wbijaniu poziomów, są misje kooperacyjne typu survival, w których gracze odpierają kolejne fale atakujących żołnierzy.

  1. Trzecia wojna światowa - recenzja gry Call of Duty: Modern Warfare 3