Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 maja 2012, 11:48

autor: Muninn

Bullet Run w produkcji - nowa, multiplayerowa strzelanka free-to-play od firmy Sony

Firma Sony poinformowała, że trwają prace nad muliplayerowym shooterem FPP free-to-play pod tytułem Bullet Run. Produkcja będzie inspirowana programami reality show i ma zapewnić zabawę 20 graczom jednocześnie.

Firma Sony podała, że niemieckie studio ACONY Games pracuje nad nową multiplayerową strzelanką. Bullet Run będzie produkcją inspirowaną telewizyjnymi programami typu reality show.

Bullet Run w produkcji - nowa, multiplayerowa strzelanka free-to-play od firmy Sony - ilustracja #1

W czasie rozgrywki wcielimy się w uczestnika programu telewizyjnego, który będzie walczyć na śmierć i życie w imię sławy oraz pieniędzy. Gracze stworzą własną postać, dopasują wygląd ubrania i broni oraz wezmą udział w walce toczącej się na jednej z sześciu różnych aren. Producenci umożliwią uczestniczenie w deathmatchu maksymalnie dwudziestu osobom naraz. Tytuł będzie korzystać z popularnego silnika graficznego Unreal Engine 3.

Bullet Run zostanie udostępniony wszystkim zainteresowanym w systemie free-to-play. Zapowiedziano także możliwość dokupywania różnych elementów stroju, wyglądu postaci, broni czy ulepszeń umiejętności. Te aspekty rozgrywki dostępne będą dla wszystkich graczy, jednakże osoby, które zapłacą określoną sumę, osiągną je szybciej.

Nie podano niestety żadnych informacji na temat platform, na które gra zostanie przeznaczona, choć najprawdopodobniej będą to PC i PlayStation 3. Wydawca, Sony Online Entertainment, obiecuje podać więcej szczegółów na temat gry na zbliżających się targach E3.