Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 sierpnia 2012, 09:35

autor: Hed

Wystartowała gra Bullet Run – strzelanka free-to-play od Sony Online Entertainment

Wystartowała strzelanka free-to-play Bullet Run, za którą odpowiada firma Sony Online Entertainment oraz studio ACONY Games. W grze wcielamy się w uczestników futurystycznego show, walczących na arenach.

Wystartowała gra Bullet Run – strzelanka free-to-play od Sony Online Entertainment - ilustracja #1
Ruszyła gra Bullet Run, strzelanka free-to-play.

Firma Sony Online Entertainment potwierdziła start Bullet Run, strzelanki free-to-play, za którą odpowiada studio ACONY Games. W produkcji korzystającej z tego popularnego modelu finansowego wcielimy się w uczestników reality show, walczących na arenach. Testowana od wielu tygodni gra zawiera dość typowe elementy, czyli system rozwoju postaci, możliwość modyfikowania sprzętu oraz specjalne zdolności, które zmieniają sytuację na polu walki.

Bullet Run najprawdopodobniej powstał na zgliszczach innej podobnej gry – Hedone – nad którą ACONY Games pracowało wcześniej. Futurystyczna strzelanka pierwszoosobowa może być niezłym dodatkiem do katalogu podobnych tytułów free-to-play. Konkurencja na tym polu jest coraz silniejsza. Niedawno wyszły Tribes: Ascend i Blacklight Retribution, a na horyzoncie widać Hawken oraz Warface. Czy propozycja Sony Online Entertainment zyska zaufanie graczy?

W Bullet Run gracze walczą na jednej z sześciu rozbudowanych aren i rozwijają posiadane postacie, zdobywając sprzęt, stroje i inne elementy. Podczas zabawy można rzucić wyzwanie przeciwnikom, aby podkręcić tempo show i zdobyć więcej punktów Heat, które dają dostęp do umiejętności bojowych w stylu potężnego miniguna. Gra u podstaw jest darmowa, ale funkcjonuje w niej sklep z różnymi płatnymi dodatkami. Zainteresowanych odsyłamy na oficjalną stronę Bullet Run.

  1. Oficjalna strona Bullet Run