Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 sierpnia 2012, 13:50

autor: Sarge

Premiera gry Neverwinter przesunięta na początek 2013 roku

Termin premiery gry Neverwinter został przesunięty na początek 2013 roku. Taką informację zdradził zespół Cryptic Studios na targach gamescom w Kolonii, udostępniając również nowy zwiastun oraz screeny.

Zespół Cryptic Studios ogłosił na targach gamescom w Kolonii przesunięcie daty premiery gry Neverwinter. Przy okazji udostępniono nowe screeny oraz zwiastun nadchodzącego dzieła twórców Champions Online, czy Star Trek Online.

Według najnowszych informacji amerykańskiego dewelopera, oficjalna premiera Neverwinter będzie miała miejsce „na początku 2013 roku”. Niestety, nie ujawniono bardziej dokładnej daty. Przypominamy, że do niedawna omawiany tytuł miał zadebiutować w czwartym kwartale bieżącego roku. Nie wiadomo, co jest przyczyną tego opóźnienia.

Z okazji trwających targów gamescom twórcy opublikowali nowe screeny oraz zwiastun nadchodzącej produkcji. Te materiały pozwalają przyjrzeć się bliżej, jak gra będzie prezentować się w akcji. Firma Perfect World Entertainment udostępnia na niemieckiej imprezie grywalną wersję Neverwinter, a więc obecni na miejscu mogą samodzielnie sprawdzić, czy jest na co czekać.

Neverwinter to gra MMO typu free to play, która ukaże się wyłącznie na PC. Akcja tej produkcji toczy się w realiach uniwersum Forgotten Realms, w okolicach tytułowego miasta. Metropolia została pogrążona w kompletnym chaosie, kolejne frakcje walczą o kontrolę nad miastem, a po ulicach zaczynają krążyć nieumarli.

Premiera gry Neverwinter przesunięta na początek 2013 roku - ilustracja #1
Premiera gry Neverwinter przesunięta na początek 2013 roku - ilustracja #2
Premiera gry Neverwinter przesunięta na początek 2013 roku - ilustracja #3
Premiera gry Neverwinter przesunięta na początek 2013 roku - ilustracja #4
Premiera gry Neverwinter przesunięta na początek 2013 roku - ilustracja #5