Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 31 stycznia 2006, 12:42

autor: Maciej "Elrond" Myrcha

Tomb Raider i GTA największymi osiągnięciami Imperium Brytyjskiego?

W Wielkiej Brytanii ma miejsce dość ciekawa akcja. Otóż Design Museum w kooperacji z The Culture Show, nadawanym przez BBC2, postanowiły urządzić coś na kształt konkursu, w którym zamierzają wyłonić najlepszy brytyjski projekt wszechczasów. Wśród projektów, na które można glosować znalazło się m.in. to co nas najbardziej interesuje, serie Tomb Raider i GTA.

W Wielkiej Brytanii ma miejsce dość ciekawa akcja. Otóż Design Museum w kooperacji z The Culture Show, nadawanym przez BBC2, postanowiły urządzić coś na kształt konkursu, w którym przy pomocy widzów i czytelników zamierzają wyłonić najlepszy brytyjski projekt. Wśród projektów, na które można glosować znalazły się m.in. Sinclair Executive Electronic Calculator, Raleigh Chopper oraz, to co nas najbardziej interesuje, serie Tomb Raider i Grand Theft Auto.

Jeśli więc uważacie, iż jedna z tych serii (bądź obie) warte są sięgnięcia po laury w Great British Design Quest, zapraszam do odwiedzin strony designquest i wybrania swojego faworyta (ja zagłosowałem na Spitfire'a :). 16 lutego do publicznej wiadomości zostanie podane dziesięć najbardziej popularnych projektów. Następnie z tej dziesiątki do 2 marca trzeba będzie wybrać trzy aby, według tej samej zasady, do 16 marca wyłonić ostatecznego zwycięzcę. Uff, trochę to skomplikowane, ale pobawić się można.